Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szakítás után találkozunk?

Figyelt kérdés

szakítottunk a kedvesemmel több mint egy hete, zavaros körülmények közt!

holnap találkozunk, beszélgetünk!


arra lennék kiváncsi, hogy mit csináljak, mit mondjak neki..

nem én szakítottam hanem ő, egyik pillantról a másikra.

szeretem és szerelmes vagyok, és ő is a szíve mélyen..


23/F


2 éves kapcsolat, nem pár hónapos


2011. máj. 31. 10:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

oh, jaj és szerinted szeret ez a leányzó téged, ha ilyen apróság miatt szakít ???

Ha valóban ez a szakítás oka és szeretitek egymást, akkor beszéld meg vele, hogy nem láncolod az asztal lábához, mehet a barátnőkkel is közös programra, csak tudja hol a határ !

Ha meg az a baja, hogy még nem élt és ki szeretné élni magát, mert most ez hiányzik neki, akkor már nem szeret !

Beszéld meg vele, kérdezd meg , hogy mi az amit melletted csinálni akar és döntsd el, hogy az bele fér e neked vagy nem .....


26/L

2011. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztató leveleidet. Sokat segítettél!


most fogalmazódott meg bennem, hogy lehetséges még kis apró dolgok amik idáig vezettek.

Nem láncoltam le, de nem is fogom, még ennyire se. ész érvekkel higgadt módon próbálok majd rá hatni, úgy ahogy mindigis tettem, soha nem vitatkoztunk, kiabáltunk.

Ismét előveszem ezt az énemet és akkor hátha belátja.


Sajnos holnap estig melózok, de ez egy remek megoldáshoz vezetett engem!

Este elviszem a helyi dombra és megnézetem vele a naplementét.. Sokszor megakartuk nézni de nem volt rá alkalom.

lehet már ez sem segít, de legalább tiszta lélekkel és hideg gondolatokkal búcsúzunk. ez nem segít akkor megpróbálom elfeledni.

2011. máj. 31. 12:28
 13/15 anonim ***** válasza:

kitartás, majd írd meg mi volt !


ha végleg vége, biztos rossz lesz, ha ennyire szereted, de kitartás, kösd le magad, nyár, buli, haverok és átvészeled !


minden jót 26/L

2011. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen a biztatást, sokat segítettél.

holnap megírom :)


minden jót :)

2011. máj. 31. 13:43
 15/15 A kérdező kommentje:

Szia 26/L!


Megvolt a találkozás, hihetetlenül jó volt.


Találkoztunk és egyből elmosolyodtunk mindketten.

Beszélgettünk az emlékeinkről és arra jutottunk, hogy csak és kizárólag szép, és jó emlékeink vannak.

Egy rossz pillanatunk NEM volt.. erre is rájöttünk.

Megölelhettem, ez egy olyan érzés volt amit szerintem nem fogok még1x átélni. Érezhettem a testét, a lelkét. Megütött a csodálatosan finom illata, a haja finomsága és én kész lettem.

Olyan hihetetlenül jó érzés volt vele beszélgetni, simogatni és még az hogy ő is megsimizett, ahogy régen csinálta.. erre nincs ép szó. Ezt csak az érti aki volt ilyen cipőben.

szegénykém elsírta magát, mert szeret és nem akart nekem fájdalmat okozni.. ....nekem sem kellett már sok hogy ne sírjam el magam. sikerült megállni.


Fáj, irgalmatlanul fáj, megszakad a szívem, földbe tiport a lelkem, de vége.

Iszonyatosan Fáj, de el kell hogy engedjem.


Ha a sors úgy kívánja akkor mi még együtt leszünk!


Elengedem..


Köszönöm szépen a biztató és lelkesítő mondataidat.

Legyen csodálatosan szép és hosszú életed.


köszönöm, hogy meghallgattál, szia.

2011. jún. 1. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!