Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szakítás után találkozunk?

Figyelt kérdés

szakítottunk a kedvesemmel több mint egy hete, zavaros körülmények közt!

holnap találkozunk, beszélgetünk!


arra lennék kiváncsi, hogy mit csináljak, mit mondjak neki..

nem én szakítottam hanem ő, egyik pillantról a másikra.

szeretem és szerelmes vagyok, és ő is a szíve mélyen..


23/F


2 éves kapcsolat, nem pár hónapos


2011. máj. 31. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát ha szeretitek egymást, miért szakítottatok?

Viselkedj természetesen, legyél kedves, kicsit éreztesd, h hiányzik neked, de azért ne nagyon.

aztán, h miről beszélgettek, ezt egy 2 éves kapcsolat után, már csak kitaláljátok.. :) Menni fog, fel a fejjel!

2011. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Talán egyértelműen tisztázhatjátok, hogy akkor most barátság marad e, vagy esetleg újra megpróbáljátok. De az is lehet, hogy végleg "elbúcsúztok". Készülj minden eshetőségre. Sok tanácsot nem tudunk adni, mert nem ismerjük az előzményeket, okokat.
2011. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Legyen benned egy kis tartás,és ne sírd el magad.

Volt ilyen nekem is,megjátszottuk,hogy összejöttem mással,a lánynak sem kellett több,olyan féltékeny lett,hogy öröm volt nézni!:)

2011. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ez érdekes, nekem eszembe nem jutna egy olyan csajjal megint összejönni akivel egyszer jártam és dobott

keress mást majd lesz.

2011. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

én nem akarom megjátszani magam, nem akarom féltékennyé tenni.

Közös terveink voltak és nekem még vannak is, azt akarom hinni hogy ez csak egy ilyen futóképzavar nála.

Mielött még összejöttünk teljesen más volt, bulizott, élte a maga kis világát, mint én is.. és amikor összejöttünk mind2en nagyon sokat változtunk, fontosabb lett a mi kis életünk, nagyon sokat megtettünk egymásért, szakítás elött 1 nappal még minden rendben volt. olyanok voltunk mint két elválaszthataltan madárka.

sokminden történt és csak rám számíthatott, nincs egyetlen olyan ember se körülötte aki tudja hogy ki ő valójában..

befolyásolható nagyon, ez is közrejátszhatott.. de azért küzdök érte, csak nem tudom hogy mitévő legyek..

legyek kedves, aranyos, őszinte, vagy mutassam azt hogy túléltem ezt az egészet.. de nem így van

2011. máj. 31. 11:06
 6/15 A kérdező kommentje:

11:04


eszedbe nem jutna vele ismét találkozni és vele lenni.. valószínű ez azért van mert nem volt igazán elmélyült szerelem.

mások vagyunk

2011. máj. 31. 11:08
 7/15 anonim ***** válasza:

látszik abból amit írtál, hogy te nagyon szerelmes vagy ebbe a leányzóba még mindig ! Hmm, nehéz tanácsot adni, de mindenképp legyen tartásod, azt érezheti rajtad és látni is fogja, hogy szenvedsz és ez természetes, ezen nincs mit szégyellni !

Felesleges sírni és könyörögni neki, mert ha így megy bele esetleg a folytatásba annak semmi értelme és sérülsz később még egyszer !

Kérdezd meg, mi vezette a szakításhoz, hogy mikor döntötte el ? aztán majd kiderül hogyan tovább ....

Ha ő kezdeményezte a találkát az lehet egy pozitív jel ....majd meglátod , ne készülj rá...

sok sikert és fel a fejjel !


26/L

2011. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

még nem is jöttünk össze de már akkor nem mertem a szemébe nézni annyira szerelmes voltam.. és még mindig tart nálam..

lehet én vagyok ilyen érzelgős vagy nem tudom..de eddig egy lány sem mozgatott meg.

Nem tudom felfogni épp ésszel, hogy egyik pillanatról a másikra hogy tudott ilyet csinálni??

mondta hogy 1 hónapja érzi hogy már nem olyan.. akkor kérdem én! miért volt olyan mint mindig?? miért csókolt ugyanúgy, miért nézett rám úgy, mik voltak azok a tervek... ha valami elhidegül akkor azt lehet érezni, máshogy nézünk, beszélünk és cselekszünk.


ezért nem tudok megnyugodni és feledni.

2011. máj. 31. 11:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Mintha magam olvasnám 3 évvel ezelőtt .... ugyanebben a cipőben jártam ! 5 év után egyik napról a másikra közölte velem telefonba, hogy kész, vége, megváltoztak az érzései, holnap eljön a cuccáért !

ahogy te én sem értettem a miértekre a választ, hogy nagyon jól megvoltunk, közös jövő, anyagilag sem volt semmi gond stb.nem vettem észre rajta semmit, ugyanúgy mint te . Szenvedtem, mert nem értettem az egészet...., majd szakítás után 1-2 héttel nyakamba vettem a várost és mentem , mentem éjjel nappal és egy éjjel rábukkantam az autójára ...kiderült nő van a dologban és meg volt már neki majdnem egy éve mellettem, úgy , hogy nem vettem észre belőle semmit ! a nő tudott rólam, tehát nem volt gond neki, hogy velem is van és nem vágyott közös vacsorákra, közös programokra, csak a farkára :O:DDD

na én akkor abban a percben kiszerettem belőle, akkora kő esett le a szívemről, hogy magam sem hittem ! nem szóltam én neki semmit , az alatt a két hét alatt szinte minden nap felhívtam, mert hiányzott , de ettől az éjszakától kezdve nem ! Az egész éjszakát végig tudtam aludni és másnap új élet kezdődött számomra , sokat segítettek a barátnők , barátok, a család és éltem az életem !

Nem azt mondom, hogy neki is van más, de jobb ha "utánajársz" , vagy felkészülsz mindenre ! Hajtsd el a rózsaszín felhőt egy időre és nézz a dolgok mögé saját magad ! remélem érted mit akarok ezzel mondani, nem nyomozni kell vagy ilyesmi, csak most képes az ember és te is ilyen helyzetben nem látni az erdőt a fától !


26/l

2011. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

11:38


Első dolgom az volt, hogy kiderítsem van e valaki a dologban.

De hála a jó istennek nincs. egész nap több telefon, több lesi után kiderült hogy senki sincs.

szakításunk + 1 oka az az hogy megirigyelte a barátait akik persze szinglik.. és azt csinálnak amit akarnak :).

2011. máj. 31. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!