Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrült ötlet az, amit kitaláltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrült ötlet az, amit kitaláltam?

Figyelt kérdés

Párom szakított velem... Őrülten féltékeny volt, de mellette nekem tényleg Ő (volt) az igazi... Eltelt már egy jópár hét, mégse tudok túllépni ezen az egészen (pedig már egy ideje rossz volt a kapcsolatunk). Nem megy nélküle semmi, akárhogy szeretném.

Kitaláltam egy őrült ötletet...

Este (pl. maI elmegyek és rajzolok az ablakára egy szívet egy rúzzsal...

Szerintetek hülyeség vagy gyerekes???

Mit tegyek???

Segítetek???

Köszi!


26L


2011. máj. 30. 23:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
26 vagy nőj már fel!!!!
2011. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

buta ötlet... tudom...

egyszer majd jobb lesz...csak nem látom az alagút végét!

nagy szerelem volt, mindennél nagyobb és igazán boldog voltam... mint még soha eddig! és rossz, hogy itt van tőlem pár száz méterre, mégse lehetek vele...

2011. máj. 31. 00:02
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd beken, ez mar tenyleg egy kicsit beteges es zaklatasnak minosul. Fogadd el a helyzetet es keress mast, aki megvigasztal.
2011. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

23:58-as vagyok!

Próbálj meg átmenni hozzá, ha meg sem próbálod, lehet később bánni fogod.

Nem vagy gyerekes, csak szeretethiányos van és szerelmes vagy. Én teljesen megértem.

2011. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%
Sz@rd le!Amúgy is csaj bánat ellen szex a megoldás.Menj el egy discóba huzz meg egy pár kis k...át akik úgyis csak azért vannak pont melletted mert épp te voltál az első aki meghívta őket,másra meg úgyse jók,vagy ha kell k..vázz.Nem drágák és garantált a siker.Hidd el,tapasztalatból beszélek.27/F
2011. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:34

Szegény kérdező! Egy csalódás után már legyen is leszbi? :D

2011. máj. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha őrülten féltékeny volt, vagy akármi baja volt még, pedig szerinted semmi oka nem volt rá, akkor ezzel a szívvel vagy bármivel azt hiszed még meg tudnád győzni. Azért szakított veled, mert neki valami miatt így jó. Ha belőle fakadt, ha belőled, ez nem működik!

Ő például még nem rajzolt szívet az ablakodra? Ugye.

2011. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Inkább,menj át és kopogj be hozzá.
2011. máj. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

nyugi én is ilyen terveken gondolkodok.. :)

tudom, hogy nem vezet jóra, de akkor is elfilozofálok ilyen merényleteken.. de beláttam nekem is inkább a nehezebb utat kell hogy válasszam..


beszélni beszélni és beszélni kell vele.. ha az nem segít akkor más sem fog!

2011. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
gyerekes, remélem a tizedik lakik
2011. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!