Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrült ötlet az, amit kitaláltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrült ötlet az, amit kitaláltam?

Figyelt kérdés

Párom szakított velem... Őrülten féltékeny volt, de mellette nekem tényleg Ő (volt) az igazi... Eltelt már egy jópár hét, mégse tudok túllépni ezen az egészen (pedig már egy ideje rossz volt a kapcsolatunk). Nem megy nélküle semmi, akárhogy szeretném.

Kitaláltam egy őrült ötletet...

Este (pl. maI elmegyek és rajzolok az ablakára egy szívet egy rúzzsal...

Szerintetek hülyeség vagy gyerekes???

Mit tegyek???

Segítetek???

Köszi!


26L


2011. máj. 30. 23:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.


20/l

2011. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszi :)

csak az a baj, hogy le van engedve a redőny... ilyenkor mi van????

2011. máj. 30. 23:36
 3/20 szamóca.. ***** válasza:
91%

semmi értelme. nem akar téged, el kell fogadnod.

másrészről az ablakról naaagyon nehéz lemosni a rúzst, átkozni fog hidd el:D

2011. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem engem akar...csak valahogy tudatni szeretném vele, hogy szeretem, és szenvedek nélküle!!!!!!!! lehetne más, de nem kell...nem is megy....akárhogy szeretnék túllépni, nem megy... tönkrementem teljesen...
2011. máj. 30. 23:38
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Istenem, ezt hívják angolul hogy "stocker" :D


Ha azt akarod hogy emberek normálisan néznek rád, akkor inkább ne tegyed...

2011. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 szamóca.. ***** válasza:
100%

túl leszel rajta.

viszont ahhoz az kell hogy ne agyalj a dolgon. ha egyfolytában erre gondolsz, és terveket szövögetsz, sokkal nehezebb. fogadd el magadban, add fel, lépj tovább. és ne tartsd magadban görcsösen a gondolatot. ha attól jobb neked hoyg tudja, akkor mondd el neki. ne rúzzsal. szavakkal.

2011. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok túl begyöpösödött, vagy romantikátlan, de ezt én inkább a kapcsolat elején, a szenvedélyes szerelem időszakában tudnám elképzelni.

Igazán komoly szakítás után az újrakezdéshez én biztos nem ilyesmit csinálnék. Inkább megkeresném hogy márpedig most leülünk és átbeszéljük a dolgokat, mert ha mindketten szeretjük egymást és szenvedünk a másik nélkül, hülyeség inkább a büszkeségünket választani, pláne, ha nem volt megbocsáthatatlan ok a szakításra.


Viszont ha ő tényleg nem szeret, vagy nem akar már téged, akkor nem tehetsz semmit.

2011. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
szeret...tudom!!! :(
2011. máj. 30. 23:56
 9/20 anonim ***** válasza:

Ahogy azt már előttem leírták, szavakkal kell őt meggyőznöd.

Elmondom mit javaslok.

Ha már úgyis az járt a fejedben, hogy rúzsozol, inkább menj át hozzá most az éjszaka közepén.

Beszélgessetek. Nincs is jobb mint az éjszakai beszélgetés nyugalomban a sötétben a végén lehet együtt alszotok el összebújva.

A rúzst meg hagyd otthon :P


21/F

2011. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsétlen csávó.
2011. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!