Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T i is úgy gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T i is úgy gondoljátok, hogy ez több, mint barátság?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, és van egy barátom, akivel ismerjük egymást már több éve, de a barátságunk csak néhány hónapja mélyült el igazán. Nagyon sokat beszélgetünk, közel kerültünk egymáshoz.(heti több alkalommal találkozunk)

Azt vettem észre, hogy ha nem találkozunk, akkor is keresi a társaságom, smsezget, de olyanokat ír, amiről üvölt, hogy csak írni akart valamit, mert nincs konkrét mondanivalója. Nem nyomul, nem is tehetné meg, mert van barátom. De vannak furcsaságok, amit a környezetem már szóvá tett elég sokszor, de én nem vettem észre eddig. Ti mit gondoltok erről?


2011. máj. 29. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nyilvánvaló az, hogy "lépni" szeretne. Nem akarok tolakodó lenni és én tényleg nem vagyok az a féltékenykedő típus, de a párodat nem zavarja, hogy ezzel a másik sráccal találkozgatsz?

Talán a másik srác olyan jelzéseket, melyeket Te nem annak szánsz, félreértelmez és "jelnek" vesz.

Talán itt az idő lépni jobbra vagy balra...

21-L

2011. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem rémlik hogy benne lenne, hogy van pasid... XD

Amúgy lehet, hogy csak magányos és unatkozik, vagy bejössz neki, ha tetszik neked is, akkor lépj valamit és kész. Nem gyerekek vagytok, könyörgöm. XD

Ha meg nem akarsz semmit, akkor valami burkolt módon rázd le, ne álltasd szegényt.

2011. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, én nem vagyok elég figyelmes, mostmár rémlik. Akkor csak koptasd le. :D
2011. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha esetleg a furcsaságokat ecsetelnéd...

Nekem is vannak ilyen mély barátságaim - ráadásul többek közt az egyik tanárommal is.

Én lány vagyok de nagyon fiús, így evidens, a srácokkal jövök ki, nincsenek barátnőim.

Sokukkal minden nap beszélek, állandóan tartjuk a kapcsolatot, eljárunk mindenhova, aki nem ismer, azt hiszi velük járok.

Pedig barátságon kívül semmi nincs köztünk, egyikünknek sem fordult volna meg soha a fejében.

Nekem harmónikus párkapcsolatom van, nekik pedig mindig van egy saját kiszemeltjük, tehát nem is lehetne semmi több.

Életemben egyetlen egyszer fordult elő, hogy egyik barátom elkezdett mélyebb érzelmeket táplálni irántam, de éppen ezért el is váltak útjaink (2 hét múlva meg teherbe esett a barátnője, szóval jól megkapta :))

2011. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Te vagy az, Esmeralda? Hát persze, minden férfi a lábaid elôtt fetreng a viszonzatlan szerelem fájdalmas kínjai miatt, höhö
2011. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A srác lépni szeretne,ez egyértelmű.Most inkább az a nagy kérdés:te mit akarsz?

Maradsz az eddigi barátodnál...ez esetben tedd egyértelművé hogy csak barátot látsz benne.

Vagy benned is elindult valami...hisz az hogy elmélyült ez a kapcsolat ahhoz kettő kellett:akkor tedd meg a megfelelő lépéseket mind a barátod mind pedig őfeléje....Azt te tudod és te érzed,benned mi zajlik le...

2011. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Amúgy egy nagyon közvetlen emberről van szó,és megnehezít mindent. Nem tudom hova rakni a viselkedését, és nem tudom eldönteni h hol van a határa a közvetlenségnek. De még ha érezne is valamit, nem akarhatná a dolgot a barátom miatt. Ugyanis(eddig direkt nem írtam)

A barátom az ő barátja is. sőt, ők már az előtt barátok voltak, hogy engem megismertek volna (5 éve)

Így is ugyanazt gondoljátok?

2011. jún. 1. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!