Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom szeret nagyon kihivoan oltozni (neha epp h csak van rajta valami) ez engem zavar mert amugyis tapadnak ra a fiuk. Ez jelentheti aszt is h nem vagyok en eleg neki? nem szeret mar?

Figyelt kérdés
amugyis nagyon feletkenu vagyok. Mit csinaljak?
2009. márc. 17. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy zavar, beszéld meg vele, hogy szolidabb ruhákat hordjon. Én barátom se szereti, ha kihívóan öltözködök, mondjuk az is igaz, hogy inkább sportos vagyok, csak 1-2 igazán nőcis ruhám van.
2009. márc. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én spec imádom, ha a barátnőmért döglenek a srácok, az elismerés, hogy jól választottam. :)
2009. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
inkább a féltékenységeddel kezdjél valamit, vagy olyan csajjal járj, akit nem néznek meg a pasik...
2009. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat, valamiert osszejottel vele... :) Gondolom akkor sem oltozkodott drasztikusan maskepp.

Amugy, en pl olyankor oltozok nagyon csinosan, mikor a baratommal talalkozom, mert azt szeretnem, hogy mindig tetszek neki. Nem lehet, hogy nalatok is csak errol van szo?

"neha epp h csak van rajta valami" - ezt mondjuk en is tulzasnak tartanam, errol mindenkepp beszelj vele. En nem csodalom, hogy feltekeny vagy, valahol ez egeszseges is, de tenyleg jobb lenne ezt buszkesegbe atforditani, hogy "Igen. Az en csajom utan mindenki megfordul. Nagyon dogos, es _velem_ van."

2009. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
ha szerencséd van hivatásos.
2009. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet egy jó nő és szereti mutogatni a vonalait.De ez nem azt jelenti,hogy féltékeny legyél rá.Az jobb lenne,ha átlag nő vagy csunyácskább lenne neked akit esetleg megszolnának vagy szégyelned kellene?vagy nem néznék a fiuk?
2009. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki,én nagyon örülök ha a csajom kirívóan öltözködik.Ne legyél féltékeny,mert akkor tuti elhagy.
2009. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!