Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki igy kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Régóta nem volt már párkapcsolatom és az egyik közösségi oldalon megtetszett valaki. Külföldön élek és az illető szintén magyar és ugyanabban a városban lakik ahol én. Nem egy társaságba járunk és nincsenek közös ismerőseink. Gondolkoztam, hogy ráirok egy üziben de én korábban sosem kezdeményeztem pasinál igy. Mit gondoltok? Ja már nem a 20-as korosztályhoz tartozom, sajnos.:-)
2011. máj. 29. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan :) Remélem nem lesz bunkó, én szurkolok! :D


Bárcsak egyszer nálam is kezdeményezne így egy lány

2011. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:-)Hát őszintén mondom nem tudom mit irjak neki. Nagyon cikinek találom a helyzetet és egyáltalán nem az én stilusom. De első pillantásra megtetszett nem tudom megmagyarázni még magamnak sem :$
2011. máj. 29. 01:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem para, szerintem irjál rá, hogy te is ott élsz ahol ő, és nemsok magyart ismersz ott, szeretnél vele találkozni hogy beszélgessetek...

Sok sikert!

2011. máj. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!