Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátom, hogy ne mondja vissza a nyaralást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A gondom a következő,:van 1 párom már régóta együtt vagyunk sokat veszekszünk ennek ellenére még együtt vagyunk.

Szülinapomra a barátomtól simkártyát kaptam amivel ingyen tudunk beszélni.Nagyon örültünk neki bár sok gondot is okozott.Mivel sokat vezsekedtünk és felbosszanott mérgemben elkeztem smseket küldözgetni,rengeteget,végül kaptunk egy nagyösszegű számlát.JJaaa a legfontosabb már féléve tudjuk hogy nyaralni megyünk,ő dolgozik és erre gyűjtött és jött ez a számla,de apukám segített megoldani ezt a dolgot ami persze nem volt könnyű hálás lehetek neki,a lényge hogy nekem össze kell szednem egy bizonyos mennyiségű pénzta amit a barátomnak kell adnom,a többit apu intézi így eltud jönni nyaralni.Meg is egyezett mindenki a barátm is mondta hogy jön,de most lemondta mondván nincs pofája így eljönni hogy nagy gondot csinált apukámnak mert sajnálja beszélt vele is hogy lemondja én nagyon kivagyok akadva egyfolytában csak bőgők de így nagyobb bajt csinál a családomnak,3 hét és megyünk.

Mit tegyek?Hogyan veygem rá hogy eljöjjön?Vagy van valakije tudja ,hogy 10 napig szabad?már minden eszembe jutott!

Kérlek segítsetek valahogy


2007. jún. 26. 18:37
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem csak lelkiismeretes és büszke, nem akar más pénzére szorulni. Ez tisztelnivaló tulajdonság, ne gondolj rögtön megcsalásra.

Üljetek le, ötleteljetek, milyen alkalmi munkákkal szerezhetnétek pénzt, hogy vissza tudjátok fizetni a tartozást, ha ez őt zavarja. Azt írod, ő dolgozik, ha te diák vagy, te is megteheted, hogy nyaralás után alkalmi diámunka után nézel.

2007. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
SZIA!Szerintem beszélj a szüleidel,hogy probálják rá venni menjen veletek.Beszéljétek meg közösen,hogy nem direkt volt ez az egész.Ha ezek után sem akar menni akkor gondolkothatsz azon a másikon.DE akármi is lessz érezdjol magad!!!!!
2007. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!