Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú szerelmes volt belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú szerelmes volt belém, de mondtam neki, hogy maradjunk csak barátok. Viszont most beleszerettem, de neki már van barátnője. Mit csináljak? L/16

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
velem is éppen ez volt, szerelmes volt belém a srác(aki mostmár a legjobb barátom)én visszautasítottam, majd nagy nehezen lemondott rólam és összejött egy másik csajjal akivel több mint 2 éve együtt vannak... miután ez történt én is úgy éreztem, hogy hirtelen szerelmes lettem belé, de inkább a pánik volt, hogy már nem tetszek neki és nem dédelgeti tovább az egómat. most meg úgy néz ki, hogy lassan szakítanak a csajával én meg szépen összejövök vele, mert olyan szoros kapcsoalt alakult ki közöttünk, ami több már mint barátság.
2011. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
tipikus pi**a vagy te is minen sza*ér csak rinyáltok most már cseszheted
2011. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez de érdekes. A csajok kedvenc lekoptató szövege, a "legyünk csak barátok". A srác beletörődik és megpróbált továbblépni. Amikor azonban kiderül, hogy új barátnője van, hirtelen szerelmesek lesztek belé? Vajon miért? Ha nem lenne senkije, akkor is kellene nektek? Nem, mert ez nem szerelem, hanem birtoklási vágy. Az zavar titeket, hogy már nem hízlalja tovább az egótokat és a másik csajban riválist láttok. Meg is érdemlitek, hogy egyedül maradjatok.


20:20-as te pedig ne hidd, hogy majd pont veled fog összejönni.

2011. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tipikus h*lye p*csák.Szeretett téged, nem kellett neked.Miután leszar és továbblép akkor már kell neked.
2011. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen ribik miatt tart itt a világ mint te.Mikor 1 pasinak tetszel és kellesz neki akk szépen jössz a barát szöveggel, de mikor másnak is kell a srác hirtelen neked is mi? Elegem van az ilyenekből...
2011. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Vegyél egy kutyát! XD
2011. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nógrádmegye?:D
2011. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt a logikátlan k*rva eget! :D
2012. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!