Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy komolyan gondolja e akivel most vagyok és nem csak a szex miatt van velem?

Figyelt kérdés
van egy barátom 2 hete..megis vlt minden de néha érzem h szeret nem csak az kell neki de néha azt érzem h nem gondolja komlyan nem tudom mit hidjek:S
2011. máj. 22. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem komolyan gondolja.

A szex részét biztosan.

2011. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem kéne, hogy 2 hét alatt meglegyen minden. Így már irtónehéz megmondani... még ha megkérdezed is könnyen hazudhat.

Itt már buktad, hogy könnyen megtudd, majd idővel megtudod, de az is csak szenvedés lesz, mert akkor a szex már hozzáköt, és nem tudod racionálisan felmérni a dolgokat.

Előbb kell egy biztos kapcsolat, ahol megbízol a másik félben, és tudod, hogy nem csak a szexre kellessz neki, és akkor kell odaadni neki magad.

Akkor ilyesmi fel se merülhetne már.

2011. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem tedd fel a kérdést a szerencse 8asnak és rázd meg majd az kidobja a választ
2011. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mi eza szerencse 8as?
2011. máj. 22. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele, ha nem lesz semmi gond, akkor nem csak a szex miatt van Veled
2011. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Késő bánat, ha ennyi eszed volt, hogy korán lefeküdtél vele, most már nincs mit tenni.
2011. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hm nekem 5 hónap után mondta meg a srác h soha nem szeretett csak nagyon nagyon kedvelt.sajnos nem lehet tudni.
2011. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már mindegy merzt dobtam:s:S....sokat veszekedtünk meg minden :))
2011. máj. 26. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!