Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor is megcsalnád a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is megcsalnád a párod ha jó a szex vele?

Figyelt kérdés
van valakim akivel eléggé ellentétek vagyunk de az ágyban jól megértjük egymást. te megcsalnád a párod ha a szex jó vele, de adódna egy alkalmad egy kalandra? csak kíváncsiságból kérdezem. 22L
2011. máj. 20. 17:41
 1/5 Viktor2011 ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem, ha rossz lenne..
2011. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én 4 évig bírtam a rossz szexet.Megcsaltam.Most van egy jó szex de sz@ar kommunikáció aki ráadásul nem szeret.Irónikus!
2011. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem csalok meg. Viszont a jó szex kevés egy kapcsolathoz.
2011. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
igen meg,jó sex az kevés néha kell újdonság is pár év után unalmas lesz majd meglátjátok ha lesz pár hónapnál hoszabb kapcs. én pár éve vagyok vele 2x megcsaltam,egyiknél lebuktam,hosszabb sexkapcsolat volt és es becsúszott egy baki,a második csak 1 alkalom éjszaka buli után.
2011. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!