Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Röviden annyi, hogy én 13 ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röviden annyi, hogy én 13 ő 12, és már "megbeszéltük" neten, hogy járunk meg ilyesmi, de a "valóságban" még sosem beszéltünk ilyenről. Mit csináljak? 13/F

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 15:19
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

18:33 Ha ezt látná a magyartanárod, akkor nem lennél 5-ös.

Az is lehet, hogy nálatok fordítva osztályoznak: az 1-es a legjobb, az 5-ös a legrosszabb. :D :D :D

2011. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 necrovomitpussy ***** válasza:
szerintem a kérdésedre is választ kaptál. ilyen korban még ne ilyennel foglalkozzatok.
2011. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

emberek szánalmasak vagytok komolyan: ez a fiu kérdezet valamit és ti oltogatjátok a nyelvtannal ez a gyakori arra való h kérdés és választ kapjon nem parasztságbol de gondolkozatok el rajta ti jobbak voltaktok anno? ->NEM

akkor mia kérdés? istenem ha valaki ilyen inkább rossz indulatu komentett le se irjon de komolyan és aér egy 13évesnek már lehet bnője


kédésedre válaszolva: ha közel lakik talizatok biztos szuper lesz :)


15L

2011. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 necrovomitpussy ***** válasza:

ez nem oltás, csak építő kritika. a kérdésére pedig kapott választ, nem is egyet.

megjegyzem neked sem ártana pár nyelvtan óra.

2011. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi rosszindulatúság, sőt! Inkább megköszönhetné az építő kritikát, amit nem oltásnak szánt egyikünk sem.

Ahogy az előttem szóló már leírta, már többször is meg lett válaszolva a kérdése. Ismétlés a tudás anyja, úgyhogy leírom még egyszer: 13 évesen ezt még kissé korainak tartom, néhány év múlva vissza kell térni a témára. Egy ilyen idős tininek még fontosabb feladatai vannak, mint barátnőt szerezni.

2011. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Régen én is W-vel írtam...

Mindenki tudja, hogy a tinik, kicsit szeleburdibbak, és meg vannak őrülve :)

Szerintem simán lehet egy 13 évesnek barátnője.Miért ne?

Nekem is volt, nem nagy cucc...

:) Csak ez a "Facebook,msn,közösségi oldal" kapcsolat, még nem volt :) Legalábbis szerintem szánalmas...

19/L

2011. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy meghívom moziba... Jó ötlet szerintetek?
2011. máj. 30. 22:44
 38/43 anonim ***** válasza:

(Utolsó válaszoló voltam)

Szerintem jó ötlet!:) legalább élőben is találkoztok:D

2011. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-23 19:37



tőled is kevés nagyobb pcsa van

2011. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Amúgy ahogy Brian fogalmazott a family guyban, nem pontos, de valahoyg így volt :" Ha azt akarod hogy mire eléred a 18-at egy repedt sarkú kiégett életunt elhasznált ribanc legyél, akin a fél város átment, és mindenki csak jól meghúta aztán kibszta, akkor jó úton haladsz" repedt sarkú ribi, mint a nagy vagány dupla w-s kislány:D:D:D a szánalom teteje:D
2011. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!