Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, két hete járok egy sráccal, ő 16 éves. Szeretem őt, de én úgy érzem, hogy ő nem igazán érez irántam semmit. Ő kezdeményezett. Hetente max. 2-3x találkozunk...a telefonszámomat még el sem kérte(oké, én is megtehetném, de úgy vagyok vele, hogy ha akar tőlem valamit akkor elkéri). Még a szüleinek sem mondta el, hogy jár velem. Mondtam neki, hogy ez így nem lesz jó, sőt azt is megemlítettem neki, hogy jó lenne többet találkozni. Mondta, hogy akkor talizzunk szerdán és csütörtökön, de egyik nap sem találkoztunk. Úgy érzem, hogy csak egy helyben toporgunk, az ölelésig és a pusziig jutottunk két hét alatt, de ez nekem kevés. Arra vágyom, hogy megcsókoljon végre, de szerintem ez nem egyhamar fog bekövetkezni, sőt talán soha....Talán ezt az egészet egy játéknak veszi....lehet, hogy még túl gyerekes. Már 5 éve ismerem, nagyon jól el szoktunk lenni, de nem értem ezt az egész helyzetet. :S Bármilyen tanácsot szívesen fogadok! Segítsetek!!
2011. máj. 19. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is ne parázd túl...mert most azt teszed.

Én hónapokig randiztam a barátommal mire megcsókolt. (pedig én 21 vagyok) Én is vekengtem, hogy mit is akar, de nem kell rágörcsölni. Azt megérzik, és esetleg riasztó, ha azt érzi rá akarsz akaszkodni.

Érezd magad jól vele, aztán ha lesz valami örülj neki. Szerintem kifelyezetten jó, hogy nem akar 2 hét után megdugni. :S

2011. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont helyesen gondolod. Ez így nem jó. Ha nem vállal fel, és nem mer megcsókolni, esetleg még a telószámod se kéri és el ritkán találkoztok. Ez nem kapcsoalt, max haverok között van ilyen. Tenned kell valamit. Pl. beszélj vele vagy mivel gyerekes lehet inkább a szakítás a hasznosabb, de ha szeretsz várni akkor hajrá.. :S
2011. máj. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát nagy gyerek nem tudja mit tegyen!!Lehet hogy fél nehogy vissza utasítsd,beszélj vele valószínűleg rájön hogy neked nagyon bejön szereted és így lehet bátrabb lesz :)
2011. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2011. máj. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!