Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz annál a bizonyos lányok előtt akik tetszenek nekem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki mindig hozzárakja a nevemhez, a "ka" kicsinyitő jelzót. PL:. Tomika, Rolcsika, Ákoska, Gergőke.

Ez nem bugyuta?

Mit gondol egy lány arról a fiúról ha meglát egy másik lányt, ahogy így szólít azt a fiút?

Gáz? Tényleg színtiszta őszinte válaszokat várok!!!


2011. máj. 19. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem én erre kb. tennék magasról:D Miért zavarna engem az, hogy az a másik lány hülye néven szólít téged? Szerintem nem bugyuta:)
2011. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel egyáltalán. Egy jót kuncogok rajta és kész, el van felejtve. Abszolút NEM gáz!
2011. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem bugyuta. Ez egy kedves gesztus szerintem:) vagyis, csak a nekünk kedves embert szólítjuk ka, -ke képzővel a neve után.


Az én ismerőseim közül ne tudd meg hány pasi hívja ennél sokkal cifrábban a barátnőjét:) ez semmi azokhoz képest:) de engem a viccesebb becézések sem zavarnak. Ha meghallok ilyet, csak azt szűröm le,hogy biztos nagyon szereti.

2011. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gáznak, nem gáz,DE (mondjuk nekem érdekes a felfogásom ilyen dolgokról) számítana az is, hogy ki teszi ezt, mert például ha egy ilyen "plázacicás, szöszi", akkor elgondolkodnék rajta, hogy milyen kapcsolatba vannak egyáltalán meg stb... aztán ha nekem is tetszene a fiú, akkor meg lehet kicsit rosszul is esne(féltékeny lennék), hogy én nem hívhatlak így, ő meg igen:D
2011. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!