Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szóltok a romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szóltok a romantikus pasikhoz?

Figyelt kérdés

Például nem csak megpakolni akar,hanem romantikázni ebbe benne van minden,sok csók,közös programok,finom mozzanatok,simogatás egyebek..Ti hogy vagytok ezzel?

Mert már én érzem magam hülyének hogy ilyen vagyok..

18/F



2011. máj. 18. 22:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen pasira várok már mióta...pont azért nem volt még senkim mert durván a romantikusak ellentéte nyomult mindig rám akiktől meg már lassan hánynom kell..kezdek begolyózni az ilyenektől.

Ha a kiszemelted nem értékeli az odaadásod, hidd el nem éri meg foglalkozni vele..ha lesz olyan aki értékelni fogja, arra érdemes áldoznod az időd.

hajrá!

18/l

2011. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Semmibol se tul sokat, egy kis romantika,egy kis viccelodes, erotika, szex, komolysag,mindenbol legyen csepegtetve, hogy latszon belolled mindenbol.....csak romantika, az olyan nyalas onmagaba.
2011. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor sok a nyálam bocsáss meg,és természetesen amit leírtál (is) hozzá tartozik..de azok pár lépcsőfokkal lejjebb szerepelnek a listámon
2011. máj. 18. 23:22
 14/20 anonim ***** válasza:

"egy jó 5 év múlva értékelik majd a lányok... :) "

Több lesz az, mint 5 év, mert 23 évesen se igazán értékelik :P

23F

2011. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
xD Ez ott volt :D
2011. máj. 18. 23:35
 16/20 anonim ***** válasza:
90es... lehet, hogy igazad van, én csak magamból indultam ki... :) mondjuk én már 18 évesen is értékeltem (volna)
2011. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen, tudom vannak kivételek minden korcsoportnál, de sajna elég ritkák..., de azért akad.

23F

2011. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mint pl. Te. ;)

23F

2011. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Meg azért még jópáran rajtam kívül, szóval kitartás! ;)
2011. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Leszel a barátom?:D


Viccet félre téve,csak egy embert kell találnod a nagy kavalkádból,aki értékeli,ezért felesleges általánosítani.


19/L

2011. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!