Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért taszítják a nős férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítják a nős férfiak a nőket?

Figyelt kérdés
Amíg facér voltam, pl. a munkahelyemen kollégák/kolléganők szinte "szervezték" nekem a csajokat, azaz többször szóltak úgy hozzám: "Kedves XY, van barátnője? Mert ha nincs, akkor az unokahúgomnak szívesen bemutatnám!" Vagy haveri körben is könnyen tudtam randira hívni lányokat. Mióta megnősültem, pláne mióta gyerekem született, ilyen még csak véletlenül sem fordult elő. Félreértés ne essék, nem akarom megcsalni a feleségemet, szeretem őt. Ugyanakkor feltűnt, hogy hirtelen megritkult körülöttem a levegő ebben a témában.
2011. máj. 18. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Mert tudják hogy feleséged/gyereked van, tehát foglalt vagy-> tehát minek akarnának neked bárkit is beszervezni? Hogy csald meg a feleséged?


Buta kérdés már boccs...

2011. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Fordítva mi értelme lenne? Sem neked, sem nekik semmi.
2011. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ebből szokott lenni a nős-pasi-félrelép ügy. Már nem simogatják az egoját, mint régen, és ha feltűnik valaki, akkor az jól esik, és kihasználja.

Na jó, nem általánosítok ennyire.


Szóval én például rá sem néznék egy nős férfira, mert foglalt, mert családja van, amit nem lenne gyomrom tönkretenni, vagy egyáltalán kockára tenni.

És tényleg, nős férfinak minek csajokat szervezni?

Ilyen a családalapítás, elkötelezted magad egy nő mellett. Majd ha lesz egy kislányod, lesz aki újra körülrajong :D

2011. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Taszítják? Szerintem meg ellenkezőleg.

Én folyton olyanokkal találkozom, akik már házasok csak éppen azt a k*rva gyűrűt nem hordják.

Hogy legalább valami figyelmeztessen engem is, hogy hé...hát izé... nem kéne reménykedni, hogy hátha lehet valami... stb.

2011. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

talán ösztönösen bagóznak rád. én ugyan még nem vagyok házas, de másfél éve barátom van, amióta nyilvánvaló h van nekem, azóta mégcsak dumálni sem jönnek oda hozzám a kocsmában, vagy ahol épp vagyunk. régen állandóan "rajongókkal" voltam körülvéve, meg mindenki megjegyezte h " jól nézel ki", ma meg rám sem mernek nézni. nagyon szar, de ez van, most más öröm van az életben

20N

2011. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!