Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem, vagy várjak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. fél éve van egy "kapcsolatom" nagyon bonyolult. igazábol egyszer sem mondtuk ki h együtt vagyunk, jött minden magátol. 3 éve ismerkedtünk meg, barátságnak indult az egész a fiuval, ő 21 éves. a baj ott indul, hogy most lett vége a 6 éves kapcsolatának..tudtam hogy van neki, ugy mentem bele az egész játékba, egy éjszakásnak indult csak.tudtam hogy a lánnyal már az utobbi két év a lehető legroszabb volt,csak huzták egymás agyát a semmiért, mondhatni én voltam a menedék,de én közbe beleszeretettem. monstanában havonta találkozunk csak, mert sokat dolgozik.legutobb őszinte voltam vele, elmondtam az érzéseimet, azelőtt soha nem beszéltem róla, de éreztettem vele, hogy valami van. mindig ő keresett engem, ő kezdeményezett, teljesen ugy viselkedett velem, mintha a barátom lenne.amiota megmondtam neki hogy mivan, ugy vettem észre, hogy megtorpant, de mégis keresett, csak ritkábban. a másik baj pedig az, hogy ha felkeresi az volt nője, egyből ugrik neki, holott lehordja mindennek, és nem csak előttem, hanem az összes barátja előtt is.egyébként hatalmas szeretethiánya van, nagyon jo lelkű, nem az a megcsalós, csapongó tipusu ember.. na most akkor vele mit kezdjek ? tudom hogy ha szeretünk valakit elengedjük. ha arrol van szó, elengedem, de félek hogy ha kezdeményezném, később megbánnám.
2011. máj. 17. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ebből a történetből azt veszem ki, hogy te sajnos, csak pótlék, lelki, testi szemétládának kellettél. Gondold jól meg, hogy jó e neked így. Én nem folytatnám. De ez az én olvasatom. Lehet, hogy tévedek.
2011. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék, hogy ez idő alatt végig azon voltam, hogy Őt lássam boldognak, neki legyen jó a kedve, mert tudtam a multját, láttam rajta, hogy mennyit szenved, és most én érzem azt, hogy hatalmas szeretethiányom lett emiatt. pedig nemérdekelt, hogy velem mivan, az tett boldoggá, ha őt láttam örülni.most viszont kezdem feladni, el vagyok gyengülve, teljesen magamba vagyok fordulva. amig nem lesz itthon, hogy beszéljünk ez fog menni, de még ha találkozunk is, alig lehet vele erről beszélni, mert nem ad ki semmit magábol, kiismerhetetlen, viszont ő pontosan tudja rolam, hogy mikor mi jár a fejemben..
2011. máj. 17. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:

"nem az a megcsalós, csapongó tipusu ember.."

Nem mi? Veled is megcsalta a barátnőjét! Most tudom azt fogod írni hogy az más... Szerintem lépj tovább!

2011. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi,de akinek mindig nagy a szeretethiánya,annak általában minden cselekedete szeretethiányból keletkezik:( akár a megcsalás is,a nőzés stb.Nem szabad szeretethiányos emberrel kezdeni(tapasztalat)...23N
2011. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el, nem éri meg :( én tudom sajnos :(
2011. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MKs ***** válasza:

Az elottem lévoknek igaza van! hisz már most is nehéz lesz elengedni, de még akkor milyen lenne ha késobb kéne ezt tenned amikor még jobban beleszeretsz. Én úgy gondolom h ulj le vele mondj el neki mindent mit érzel mond el neki h most tanácstalan vagy h hajlasz rá h véget vess ennek az egésznek, és ha o azt mondja h ok akkor ne érdekeljen mi van vele hadd hagy élje életét.

ha viszont oszintének látod és kozeledik ill. nem azért akarja h maga mellett tartson mert neki igy az elonyos és azt szereti akit te adtál és hanem azt aki te valóban vagy.ha igazán téged szeret akkor meg akar jobban ismerni te viszont értesd meg vele h a volt barátnoje ebbe a dologba nem fér bele szóval választjon h az kell ami régen volt, vagy az amit toled kapott. Sok szerencsét!

2011. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!