Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykedhetek, vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilu8989 kérdése:

Reménykedhetek, vagy csak a sex miatt találkozunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, kit 1 hónapja ismerek, de csak 3x találkoztunk. mind a 3x orbitális sexbe torkollt. 4-6 menetesek :D sexben odaadó, törődő. és odafiygel rám ha éppen nem szeretkezünk. nagyon rendes pasi, nagyon kedvelem. mostmár majdnem napi szinten beszélgetünk, és azt mondta hogy hiányzok neki, és hogy nagyon megkedvelt. én arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek csak a sex miatt van velem? vagy még kiderül az ő részéről hogy mi legyen? AZT ELMONDOM HOGY SOKAT DOLGOZIK, SOKAT VAN KÜLFÖLDÖN IS. LEHET EZÉRT NEM MER KOMOLYABBBAN. DE ANNYIRA JÓ VELE :p az első eggyüütt töltöött napunk után viszont nem keresett, most egy 4-5 napja keres mindig, ahogy az ideje engedi:D

szerintetek? köszi a tanácsokat, véleményeket.

Én 21, ő 29


2011. máj. 17. 13:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és akkor mi van ha annyira vonzódunk egymáshoz hogy mindig egymásnak esünk? itt már nem is kémia van!!! már fizika:D
2011. máj. 17. 14:24
 12/15 anonim ***** válasza:
nálam is volt hasonló,eszembe sem jutott volna,hogy aztán visszamegy az exéhez:S:S szóval azért vigyázz,ne vedd még komolyan!!!!
2011. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja azért ne bízd el magad túlságosan. Mint hogy visszamehet exéhez vagy akármi, lehet hogy te csak tök jó szexpartner vagy neki, vagy lehet egy könnyűvérű csajnak tart akit lehet szexelni.


Hát az hogy ilyenek mond, lehet csak hormonok, mint hogy minden szépet mond, együtt vannak aztán by bye.


A másik oldala meg hogy lehet belőle valami. Hát necces erre még így nem tudnám biztosan rá mondani.

2011. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
azt is mondta nekem, hogy segít nekem, mert nagyon megkedvelt:D van most problémám, és elmondtam neki:D
2011. máj. 17. 15:12
 15/15 anonim ***** válasza:

Azert ez a "megkedvelt" tetszik. Ugy elkepzelem hogy mikor mar X-edszerre kavar a ket ember, az egyik megjegyzi szex kozben/utan: hogy te, egesz kezdelek megkedvelni... :)))

Na nem mintha bajom lenne vele, csak kicsit furanak tunik.

Bar asszem csak irigy vagyok hogy nekem nem jutnak ilyen elmenyek mert nem vagyok jokepu ))

2011. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!