Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykedhetek, vagy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilu8989 kérdése:

Reménykedhetek, vagy csak a sex miatt találkozunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, kit 1 hónapja ismerek, de csak 3x találkoztunk. mind a 3x orbitális sexbe torkollt. 4-6 menetesek :D sexben odaadó, törődő. és odafiygel rám ha éppen nem szeretkezünk. nagyon rendes pasi, nagyon kedvelem. mostmár majdnem napi szinten beszélgetünk, és azt mondta hogy hiányzok neki, és hogy nagyon megkedvelt. én arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek csak a sex miatt van velem? vagy még kiderül az ő részéről hogy mi legyen? AZT ELMONDOM HOGY SOKAT DOLGOZIK, SOKAT VAN KÜLFÖLDÖN IS. LEHET EZÉRT NEM MER KOMOLYABBBAN. DE ANNYIRA JÓ VELE :p az első eggyüütt töltöött napunk után viszont nem keresett, most egy 4-5 napja keres mindig, ahogy az ideje engedi:D

szerintetek? köszi a tanácsokat, véleményeket.

Én 21, ő 29


2011. máj. 17. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy akar mást is... majd kiderül
2011. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Sex? Sívósál? Sobatista? Sar?
2011. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha hivogat és ilyeneket mond hogy hiányzol neki akkor lehet valami,sőt!Vagy csak fent akarja tartani ezt az állapotot hogy szexeljetek és azért is mondhatta h hiányzol neki!
2011. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Anyád tudja, hogy k*rva vagy?
2011. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne k@rva te idi*ta?Gondolkozol te mielőtt ide irkálsz?Felnőtt ember veled ellentétben mert nem lehetsz 13-nál több.
2011. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
bocsi, de nem vagyok az . egyáltalán tudod mit jelent akurv@ szó???? ha igen gondolkozz el rajta
2011. máj. 17. 14:01
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. máj. 17. 14:02
 8/15 A kérdező kommentje:
még írhattok:D
2011. máj. 17. 14:07
 9/15 anonim ***** válasza:
köszönjük az engedélyt.^^ :D
2011. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem 13 éves vagyok, hanem én is 21. Csak nekem kicsit fura, hogy 3-szor találkoztál valakivel, akit csak 1 hónapja ismersz és mind a 3-szor "orbitális sexbe torkollt". Szerintem ez nem teljesen normális dolog, de persze ne csodálkozz, ha ez a pasi sem akar tőled majd sokkal többet ezen kívül és más sem. Persze nem azt mondom, hogy ne szeresd a szexet, de egy nőnek legyen már azért egy kis tartása.
2011. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!