Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez vajon célzás arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon célzás arra hogy szeret? Pár napja csevegtem msn messengeren egy csajjal és elküldte egy videó linkjét amiben egy nő szerelmet vall énekléssel egy férfinak.

Figyelt kérdés
Ez valami furcsa női célzás akar lenni vagy én vagyok hülye és annak képzelem?:D
2009. márc. 12. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A számok 99% a szerelemről szól, attólfügg milyen szám volt, mert ha a Aerosmith - I dont wanna miss a thing-et küldte, az nem éppen ugyanaz, mint Vengaboys-tól a boom-boom-boom-boom :D :D ! Linkelhetnéd a zenét többet megtudnánk :) !
2009. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy célozgat-e ezzel valamire. Amúgy nagy a valószínűsége, hogy akar valamit... a csajok általában nem küldenek fiúknak szerelmes "nyálas" dolgokat, mert tudják, hogy nem szeretik.
2009. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nem egy klip, nem volt benne zene, egy musical, egy csaj énekelt benne és semmi alap zene nem volt...
2009. márc. 12. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs kizárva... Megbeszéltétek, hogy mi célbol "beszélgetek"? Mert ha mind ketten komoly kapcsolatot akkartok, és közöltétek egymásnak ezt, akkor célzás lehet az ö részéröl.

Akkor lépned kell. Sok sikert!

2009. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2009. márc. 12. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:
a 3. válaszado vagyok most halgattom a számot... valamit jelenthet... szerintem probáld meg, de várom a válaszodat a fejleményekröl. Remélem tudtam segiteni. :-)
2009. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem ezzel rejtetten akarta elmondani hogy tetszel neki :D Örömmel látom, hogy végre kezditek kiismerni a női nemet. Mármint én még véletlenül sem linkelek ilyesmit egy fiúnak aki iránt nem érzek többet barátságnál. (Kivéve hogy ha nagyon tetszik a szám, , de ez egy elég extrém eset,és én azokat sem szoktam belinkelni nehogy félreértse) de így, szerintem elég jó megoldás. Nem is neked vall szerelmet, ha okos vagy, mégis rájöhetsz! :)

Ha neked is tetszik akkor hajrá!

2009. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szóval jól sejtettem:D nekem is tetszik ő, majd keresek valami jó kis hasonló számot és belinkelem neki;)
2009. márc. 13. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!