Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik épp most szakítanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik épp most szakítanak, azoknak tetszik ez a videó?

Figyelt kérdés

Szakító macskák:


http://www.youtube.com/watch?v=Kv7Y6EJiUI8


2011. márc. 28. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
-.-.-" a videó vicces, és atomrégi szóval nem mutattál újat szerintem... de aki szakítófélben van nem hiszem hogy ilyeneket akarna nézni -.-"
2011. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak mert "atomrégi",másnak még lehet új.:)
2011. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 08:33


Miért szerinted mit szeretne nézni?

Te szakítófélben vagy egyébként?

2011. márc. 28. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Én asszem szakitófélben vok (bár még reménykedek... csak nemtom minek) hát vicces a videó de most valahogy nincs kedvem megszakadni a röhögéstől :P Inkább aludnék állandóan ha lehetne.

17/F

2011. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

aki szakítani akar gondolja át még egyzser!

http://www.youtube.com/watch?v=7W-7xt324IQ

.....

2011. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fú, én szakítófélben vagyok de ez a children of distance nem tetszik, mert túl öngyászolós.


Minek szomorkodnék?


Örülök, hogy végetért valami amit egyébként sem tudtam megmenteni, hiába próbáltam többször is, és csak az időmet vesztegettem rá amiért kár volt, vagy ki tudja.

2011. márc. 28. 09:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg ez a sok műimidzs amúgy sem jön be, van saját is minek lenne szükségem erre tiszta 80 as évek.
2011. márc. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!