Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit akarhat tőlem ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, és egy srác meg én.

A srác már egy éve udvarol a lánynak.

Elég jóban vannak, biztos van valami köztük, gyakran lehet őket egymás mellett látni, és akkor is elég sokat beszélgetnek.

A lányról annyit kell tudni, van három fiú akik mindig körülugrálják (ebből szerintem két srácnak 100%, hogy bejön a lány), beszélgetni (mindig szólnak hozzá), hülyéskedni hajhúzás, stb.. ahogy ez szokott lenni.


Viszont a lány kb fél éve mondta nekem, hogy érez valamit irántam. Erre akkor valamiért nem válaszoltam, és még azóta sem mentem oda hozzá. Akkor nem szóltam hozzá, semmit nem mondtam neki.

Amikor nincs ott az a srác aki egy éve udvarol neki, akkor mint ha engem nézne, meg odajön hozzám beszélgetni és ekkor az általa kreált becenevemen szólít, hogy (miújság) szóval mindig valami sima témát felhoz.

De amikor ott van a srác, akkor viszont jól elvannak együtt.

Most én akkor neki, egy lehetek a sok közül, vagy melyikünk tetszett neki?


2011. máj. 16. 15:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem egy vagy neki a sok közül ne is pazarold rá az idödet....
2011. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem is hagynos kéne..
2011. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tóth Kornélia válasza:

Hát ha csak neked adott becenevet, becézget ilyenek akk az már valami.

És ha mondta h érez irántad valamit annak van igazságalapja. De mikor több fiú is ott van nyugodtan odamehetsz. Vagy akár iskolán kívül hívd el valahova moziba,fagyizni sétálni stb.... :)

2011. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer hívd félre és kérdezd meg tőle, hogy érzi e azt, amit egykor, mert te most igen. Legalább megtudod. Bajod nem lesz.
2011. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
figyelj ez attól függ h jó pasi vagy-e mert ha az vagy akk neki egy trófea leszel h ez igen nekem mien jó pasim van....................
2011. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom, hogy mit tegyek.. :((



Amikor nincs ott az a srác, aki egy éve udvarol neki, akkor adja a jeleket, még akkor is ha a másik kettő srác ott van.


Nem akarok csalódni. :(((

2011. máj. 16. 15:40
 7/11 A kérdező kommentje:

Mit jelent azt, hogy jó "pasi"?


Nem tudom, hogy melyikünket választaná.


1.: 173 cm magas, barna hajú, barna szemű, erős testalkatú magyarán mondva, van egy kis hasa. Elég nagy baráti köre van.


2.: 179 cm magas, barna hajú, kék szemű, vékony testalkatú, eléggé félénk természetű.

2011. máj. 16. 15:45
 8/11 anonim válasza:
a második lennél te??
2011. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most melyik a vonzóbb?
2011. máj. 16. 16:16
 10/11 anonim válasza:

ez a lánytól is függ

pl ha elég nőiesen öltözködik akk talán férfiasabb pasi kell neki de ha átlagosan akk a 2. lesz a nyerő

2011. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!