Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés

Suliban egy van lány velem egy idős (annyit kell tudni róla, nagyon szép lány, suliban kb minden srácnak bejön, elég sok udvarlója van, mindig van egy fiú aki szórakoztatja), de egy osztállyal alattam jár. Bemutatott egyik legjobb barátnőjének, aki egyben az osztálytársa. Mivel elsőben még osztálytársak voltunk, csak ő nem ment át pár tantárgyból, és akinek bemutatott ő pedig csak most jár ide először.

Amikor találkozunk, akkor köszönnek nekem, és amikor sietek, és csak simán köszönök, hogy sziasztok, hallom, elkezdik mondani egymásnak "itt járt XY" vagyis én, és ez olyan fura számomra.

Pénteken volt ilyen suliban ilyen ünnepség, és akkor a két osztály egymás mellett ment, és akkor köszöntem nekik, és mint ha, valamely lány a három közül, mint ha legalább kétszer megérintette volna a kezemet?!

De mentem a saját osztályommal, szóval nem tudtunk beszélgetni. Csak én a végén, ők az elején haladtak.

Olyan is volt egyszer, hogy suliban volt ilyen műsor, és pont az a lány nem sokkal mögöttem ült pár számomra ismeretlen lánnyal. Akkor köszönt, hogy szia, aztán öt perc múlva megint, de akkor a barátnői is elkezdték, és ő az mondta, hogy "gyere ülj ide az ölembe!", természetesen nem mentem oda, a többi lány is mosolygott, de nem tör ki akkor akkora röhögés, csak ezt sem tudom hova tenni.


16F


2011. ápr. 16. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
az email címed!
2011. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg akar sunázni.
2011. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húh köszi srácok, sokat segítettetek!
2011. ápr. 16. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem értem teljesen, de azért kivettem a lényeget. szerintem valamelyiküknek tetszel, vagy össze akar hozni( az a lány aki nem ment át pár tantárgyból) valakivel, és amikor nevettek azon hogy ülj az ölembe, csak vicc volt, vagy rájuk jött az 5perc :)))))))
2011. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt én is tudtam, hogy vicc volt.
2011. ápr. 16. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!