Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl naiv lennék? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl naiv lennék? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy legjobb haverom örülne egy kis baráti szopásnak. Mondtam neki h ne is álmodjon róla, mivel még járás esetében is kétszer meggondolnám mivel egy ilyen dolgot szeret v szerelem nélkül undorítónak találok...na igen és erre megkaptam h túlontúl naiv vagyok...meg h majd idővel nem így fogom majd gondolni. Van egy barátja is aki szintén meg szeretne húzni...gondolkoztam sokat a dolgon...hogy belemenjek e a dologba (kizáróan csak akkor ha járunk) és....nem nagyon tetszik a dolog. nem akarom h megdugjon és otthagyjon és a végén csak én húznám a rövidebbet...erre haverom válasza az volt h legalább addig boldog lennék. szép kis barát...egyébként imádom, meg minden csak az ilyen kanos pillanataiban kicsit elegem van...mit tegyek szerintetek? belemenjek a haverjával, vagy akár vele bármibe is?
2011. máj. 15. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én igen:) de tényleg butaság lenne belemenni és ezt mások is leírták. A fiúk ettetnek téged és te meg eszed amit adnak. Legyen benned erő!:) Van aki szeretne téged csak te nem akarod!! Sajnos makacs vagy:(
2011. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha egyedül érzed magad, keress komoly kapcsolatot, és hagyd ezeket a "barátokat"! 33f
2011. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sértésért sértést: kérdezd meg, mennyit fizetnek.
2011. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolod attól megsértődnek?:O Lehet még összedobják a pénzt is rá:S Ha leégeti mások előtt, hogy kicsi a farka vagy béna a szexben, de ezek semmire se jók. Legjobb megoldás, ha elfelejti őket és keres egy normálist.
2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!