Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok általánosságban véve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok általánosságban véve zavar titeket ha egy srác rocker?

Figyelt kérdés

Kérdésem hogy zavar-e téged ha valaki rocker(nem az igénytelen fajtából),vagy nem járnál vele csak azért mert ilyen beállítottságú,szégyellnéd-e barátnőid,barátaid előtt???

A kérdés szól a rocker és nem rocker lányoknak is !!14-18 éves korosztály érdekelne de bárki írhat nyugodtan!!

Örömmel venném ha válaszolnátok!!ÜDVÖZLET!!


2011. máj. 14. 20:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavar! Jó lenne a közelemben is egy-kettő..:D Alig vannak már rockerek,és most nem a külsőségekre gondolok. Mindenki technot meg electrot hallgat a közelemben. Lassan hülyének érzem magam a kis klasszikus rockzenekarokkal...:D
2011. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,14/L
2011. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is rocker vagyok, ugyhogy nem zavarna, sot eddig foleg rocker barátaim voltak. És persze a haverok elott is felvállalnám, mivel egy részuk szintén rocker, a tobbi meg fogadja el, h nekem ez tetszik. Az meg, h mi számit igénytelennek relativ. Ha budos, az nyilván nem tul jo, viszont sokak szerint a bakancs, és fiuknál a hosszu haj is igénytelennek számit. Ezeknek szerintem semmi koze az igénytelenséghez, szval ezt igy nem lehet megmondani. Egyébként maga a rockerség is sok mindent takarhat, a punkok, a metalosok, stb....

15L rocker

2011. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányokat egyetlen dolog zavarja: ha csúnya vagy. A rockerségnek ehhez nincs köze.
2011. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem!Sőt én is rockot hallgatok csak nem aszerint a stílus szerint öltözködöm. De imádnám ha egy rocker lenne a barátom:) nálunk kevés van és ők is elég tahók és csak a r*bancok utána mennek. Pedig olyan jó lenne velük:(
2011. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na, hát én korosztályon kívül esek a 26 évemmel, de azért reagálok, ha nem baj.


Tizenévesen, húszas éveim elején nagyon bejöttek a rocker pasik, kb. kritérium volt, hogy hosszú hajú, rocker öltözködésű legyen a barátom. :) Én is úgy öltközködtem régen.


A zenét most is szeretek (bár koncertre ritkán jutok el), de nőiesen öltözködöm most már. Jobban érzem így magam. És a férfiakban meg határozottan nem tetszik a klasszikus rocker öltözködés (zsíros, hosszú haj, zenekaros póló). Sztem ez azért is van, mert ha valaki mondjuk 25-ön túl még mindig ennyire ragaszkodik hétköznapokon (melóhely) a rocker imidzshez, valahogy komolytalannak hat. Bocsánat, ha megbántok ezzel valaki, nem akarok általánosítani, csak elmondom, hogy _bennem_ milyen benyomást kelt egy ilyen kinézetű férfi.


Mondjuk ha valakinek ápolt, hosszú haja van, az belefér.


26/N

2011. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én is rocker vagyok, és szinte csak a rocker srácok jönnek be. De szerintem teljesen mindegy ki mit képvisel, nem ebbe lesz szerelmes valaki hanem beléd. :)

18/l

2013. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Dehogyis, inkább előny :)

16/L

2013. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!