Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak páratlan számú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak páratlan számú virágot illik adni?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem a címben szerepel. Olvastam ezzel kapcsolatban, de konkrétan még nem láttam a miértjére a választ, csak hogy a protokoll így, meg a protokoll úgy.
2009. márc. 12. 10:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy tudom, hogy a temetőbe szoktak páros számú virágot vinni.

Nőknek páratlant, mert aki kapja, az az "utolsó virág".

2009. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat, így mostmár ezen a téren is tájékozott vagyok!
2009. márc. 12. 14:32
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, elhangzott -e már, ha igen, akkor bocsi.

Én úgy tudom, hogy ennek népi hagyománya van: a páratlant mindig páros követ. 1 után a 2 jön. Épp ezért páratlan számú virágot adunk, hogy legyen folytatása, kövesse egy páros. Viszont a temetőbe párosat szoktak vinni, mert azt már nem követi páratlan... :(

2009. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

16:49

lehet rossz suliba járok, de nekem ebben nincs matematikai logika :D

2009. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

17:30 -> néphagyomány... abban nem a matematikai logika dominál... :D Így van, és kész. A páratlant mindig páros követi. De a párost nem mindig :P

végülis, ha onnan nézzük, h az 1 páratlan, és az az első szám :D (tudom, tudom, a nulla. De mondd már meg, h a Jolinéni mit kezd egy nullával :D)

2009. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 wakeupjohnny válasza:

A virágajándékozásnak van néhány követendő szabálya. Ha vendégségbe vagyunk hivatalosak, akkor vágott virágot vigyünk a háziasszonynak. A csokorban páratlan számú virág legyen, mert a páros virág intim kapcsolatra utal!

Forrás: [link]

2011. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!