Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak páratlan számú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak páratlan számú virágot illik adni?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdésem a címben szerepel. Olvastam ezzel kapcsolatban, de konkrétan még nem láttam a miértjére a választ, csak hogy a protokoll így, meg a protokoll úgy.
2009. márc. 12. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Tíz alatti szálnál szokták javasolni a páratlan számot. Igazából a csokor kötés körül van a titok nyitja. Egy virág lesz a középső ami köré rendezik a többit. Kevés virágnál mutatósabb ha páros számút rendeznek köré.
2009. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

hali!


Én meg úgy tudom, h nőnek azért nem illik páros számú virágot adni, mert azt mondják, ha páratlant adsz, te magad leszel a párja( a virágnak).

Érted?

2009. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ez biztos? Én arra gondoltam, hogy a párkapcsolatnak van valami köze hozzá. De akkor ezekszerint csak a praktikusság meg szépség miatt lenne?
2009. márc. 12. 10:49
 4/16 A kérdező kommentje:
Ahha na én is így sejtettem a dolgot, kedves utolsó válaszoló. :)
2009. márc. 12. 10:50
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó vagyok.

Én mondom, ezt így tudtam.

24éves lány

2009. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Na végre egy érdekes kérdés. Ezt én sem tudtam, de úgy gondoltam, csak szimpla szokás, minthogy a szerelem virága a vörös rózsa :) !
2009. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Hát akkor kedves 10:57-es adj csak nyugodtan a barátnődnek páros számú virágot, biztos szóvá fogja tenni, hogy még ezt sem tudod, h nem illik páros számú virágot adni hölgynek!
2009. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Konkrétan én is bajban voltam vele mikor a barátnőmet szerettem volna meglepni virággal és akkor mindig páratlan számút vettem/szedtem/készítettem pont a hallottak miatt, de tőle sem kérdeztem rá, hogy mi lenne ha 2,4... szál rózsát vinnék, meg mástól sem. Ezért itt az ideje. :)

Ha van más ötlet ésetleg megalapozott link vagy bármi, szívesen veszem.

2009. márc. 12. 11:03
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

11:02

Azt tudtam hogy nem illik csak a miértjét nem (olvasás értés egészséges ám), mellesleg ha páros számút adnék akkor sem olyan retardált barátnőm, hogy megsértődjön :P !

2009. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt találtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

ezt:

[link]

(5 kérdéssel lejjebb)

Itt elég hosszan ecsetelik a dolgot. Olvasgass a lap alja fele.

2009. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!