Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak ennyire unatkozik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ennyire unatkozik vagy jelentek még valamit? Mér azt szeretem aki átvert?

Figyelt kérdés
a volt szerelmemmel azért szakítottunk egy éve, mert átvert, meg én is nagyon más voltam még, még gyerek...azóta megváltoztam és még mindig szeretem, és állítólagm eg szerintem is ő is megváltozott..és pár hónapja elkezdett msnen irogatni, és mindig hív partizni, és bulikba mindig ölelget, jön utánam, féltékeny ha mással táncolok, meg néha smárolunk, ha hagyom...és minden nap rámír msnen, és mult héten megismerte a baráti társaságom néhány tagját és nagy lelkesen mesélte nekik, hogy mindig beszélünk stb....jelentek még neki valamit?
2009. márc. 11. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát ezekből a jelekből 100%-ra nem lehet megállapítani, hogy akar-e még valamit, hisz lehet, hogy csak barátságot szeretne! Azért ne add fel, és ha tényleg szeretnél Tőle valamit( hiszen már 1 éves szereted) érdemes lenne most lépned!:)


Sok sikert!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig az kellene, ami nincs.

Igen, valószínű, hogy benne is felébredt a régi vágy! De azért légy óvatos.

Soraidból ítélve irigylésre méltóan fiatal vagy.

Én egy jó harmincas nő vagyok, de hasonló cipőben jártam én is egy-két éve. Naaaggy szerelem, viharos szakítással, kínos csenddel, újra találkozással majd egy kis töltöttkáposzta melegítéssel.... hát a folytatás az nem lett hosszú, de szép volt.

Végül is, mit veszíthetsz? De nyerni visszanyerheted a régi kedvest!

Sok szerencsét.

2009. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy gondolod h megváltozott és talán megbánta h átvert és látsz esélyt az újra kezdésre akkor ávgjatok bele. Ha viszont úgy gondolod h nem változott meg akkor hagyd a franca...én már döltem be ilyen "megváltoztam" dumának , és tényleg csak duma volt...Semmi sem változott...
2009. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!