Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parommal ma szakitottunk 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parommal ma szakitottunk 1 nap hijan fel evesek lennenk, o csak azt az indokot tudja felhozzni hogy nem mutatom ki neki hogy szeretem, szerintem ez nem igaz es kimutatom, de mit cisnaljak hogy o is erezze hogy ha ennyire nem erzi?

Figyelt kérdés
Mindig kedves vagyok vele, gyszr se csaltam meg enm is neztem mas pasi utan, mindent megtettem erte es neki, mindig meghallgatam meg minden .. de mit tudnak megis csinalni.. nem akarom elvesziteni, de nem tudom atz se hogy hogyan mutassam meg neki hogy tenyleg szretem mert szerintem eddig is mutattam. [L/16], jaj igen a fiu 19 eves
2009. márc. 11. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

érdekes h 16 évesként én tudok erre megoldást, te meg ennyire nem:S lehet h nem kéne még neked komoly kapcsolat... habár ezt én nem tudhatom ;) na mindegy

szval : kommunikáció... ha szakítás van

MEG KELL beszélni mi miért van... .. mit kellett volna másképp.. esetleg nem kaphatnál-e egy újabb esélyt... h kijavítsd a hibákat... DE anélkül elég nehéz, ha gőzöd sincs, mit csináltál szerinte rosszul :) kérdezd meg. innen nem tudhatja.. senki

2009. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

talán a saját érzelmével sincs tisztában,fiatal még

majd az idő mindent megold

ha szeretett visszajön,ha nem ,jön másik:)

2009. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat azert te 16 evesen se adtal nromalis valaszt, hisz a kerdes az lenne hogy hogyan tudnam megjobabn megmutatni neki hogy szeretem, es maksulonben szerintem keszen allok a komoly kapcsolatokra, mert tisztaba vagyok az erzeseimmel, utlso valaszado, de en nem akarom hogy masik jojon en ot akarom:(..
2009. márc. 11. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arról van szó,hogy nem mutattad ki neki hogy szereted akkor valószínűleg nem a legjobb szeretetnyelven közelítetted meg .Több szeretetnyelv is létezik nézz utána. Itt egy link remélem tudtam segíteni: [link]
2009. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen utolso valaszado(K)
2009. márc. 11. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Hiányolja a szopást gondolom
2009. márc. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kár, h nem érted mit írtam ^^ na mindegy, sok sikert


és tanulj meg beszélgetni Vele... ha meg nem hajlandó Veled dumálni, nem hiszem h érdemes rá várni

2009. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!