Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégén wellness hétvégére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén wellness hétvégére megyünk a barátommal. Nekem kéne fizetnem a hotelt?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt, én 19 éves vagyok, még tanulok, a barátom 30, ő vetette fel, hogy menjünk el hétvégén valahova egy szállodába, kinézett párat, aztán döntöttünk és azt mondta, hogy foglaljam le..akkor ez azt jelenti, hogy én is fizessek?
2011. máj. 12. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz megmondani nekedXD Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle?
2011. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már kufircolni akar veled egy szállodában akkor rákérdezhetnél, hogy ki mit fizet. Meg ha az ő ötlete volt akkor neki kellene állnia a sarat:)
2011. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy fele felében gondolta,vagy úgy hogy csak ő fizeti.De kérdezd meg tőle,az a legtisztább.
2011. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

vagy fele-fele, vagy úgy gondolta te kiválasztod és ő fizeti. neked akar ezzel kedveskedni.

de kérdezd meg :)

amúgy nagyon aranyos a kérdés :)

2011. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az ilyen anyagi dolgok nálunk tabunak számítanak, nem tudom megkérdezni...

de annyi igaz, hogy ő találta ki, ő is döntötte el..bár az ő kocsijával megyünk, viszont nincsenek anyagi gondjai..

2011. máj. 12. 13:32
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) nem gond, ha nekem kel fizetnem, csak nem szeretnék kellemetlenséget:)
2011. máj. 12. 13:32
 7/10 anonim válasza:

Szerintem kicsit furcsa , hogy 8 hónapja együtt vagytok, és ilyen kérdést nem tisztáztatok le.

Amúgy ha Ő hívott téged és tudja, hogy te tanulsz ,nincs önálló kereseted, szerintem neki illene fizetnie...

2011. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem gond, hogy neked kell fizetned, akkor vigyél magaddal annyi pénzt, hogy esetleg te is ki tudd fizetni. Bár szerintem max a felét fogja kérni.

És az is lehet, hogy csak a szervezés részét bízta rád, az ilyenekben nincsenek túlságosan otthon a pasik :S

2011. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyél pénzt, és ha mégsem neked kell fizetni, akkor elkaszinózzátok, ha szerencséd van, még nyersz is!
2011. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg. Hogy mondjuk felesben fizettek mindent, vagy ő fizeti az utat meg a kaját, te meg a szállást... had ne mi döntsük már el, hogy melyikőtök fizessen.
2011. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!