Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szeretem mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú a suli legmenöbb pasija. sikerült összejönnöm vele. szerettem és ő is engem , nem tudtam elhinni h télleg vele vagyok, mindig az járt afejembe h ő még vaolt barátnőjét szereti(ez nem így volt).Nem sokáig voltunk eggyütt de nagyon hasónlítottunk, soha sem veszekedtünk,imádtuk egymást.aztán ő hosszabb időre elutazzot a tzéli szünetbe és én nagyon meginogtam mert nagyon féletem h nem is szeret igazán. és alig beszéltünk, úgy éreztem nem vok fontos neki.aztán ezt el is mondtam nki.megbeszéltük és minden happy volt.aztán úgy döntötem h még is szakítok vele nagyon szerettem,imádtam, tudtam h egymásnak vagyunk teremtve. de evvel a szakítással arr akartam felhívni a figyelmét h még többet foglalkozzon velem(szinte mindeig csak velem volt elhanyagolta miattam a barátait,én voltam élete értelme de én csak magamnak akartam,mindenkire féltékeny voltam) aztán miután szakítottam vele megbántam és egyből bocsánatot kértem, megaláztam magm de nem tudtam mit tenni azt mondta h "elvesztetem a bizalmát és nem akar úgy velem lenni h nem tud bennem megbízni" én napokig hetekig bpocsánatot kéregettem tőle de semmi. 2 hónapja mikolr kimondtam neki msnen h vége(mert ő elutazott karácsonykor elégg messze)azóta minden éjjszak órákat sírok utánna, nem tudom elfelejteni. egy suliba járunk és minden nap megszakad a szívem. az iskolába nem beszélünk, pedig egykor nagyon szerettük egymást.vissza szeretném kapni!!! nélküle nem tudok élni.mikor azt hiszem h túl vagyok rajta akkor ujjabb emléek szabadulnak fel és eggyre jobban nyomasztanak.nagyon levert vaygok nélküle.valah úgy éreztem h mi egymásnak vagyunk teremtve.mit tegyek h megbocsájtson?
2008. febr. 16. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a fiút is meg lehet érteni, a játék szakítás nagyon nem jó módszer azért, hogy jobban figyeljen rád. ha puszta bocsánatkéréssel nem fogad vissza, akkor nincs más hátra, mint várakozn, hátha az idő begyógyítja a csalódottság sebeit. vagy nála, vagy nálad.
2008. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
BIZTOS VAGYOK BENNE,HOGY LESZ ILYEN HELYZETBE MÉG RÉSZED MERT NEM EZ A FIÚ AZ EGYETLEN A VILÁGON ÉS AMÍG NEM TUDOSZ A FÉLTÉKENYSÉGEDEN URALKODNI ADDIG NE IS VÁRJ MÁST A PASIKTÓL.NEKIK NEM HOLMI KIS NYÁVOGÓ KISLÁNY KELL HANEM AKIBEN MEGBÍZHATNAK ÉS ELFOGADJÁK ŐKET ÚGY AHOGY VANNAK.
2008. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!