Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet felebreszteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felebreszteni a regi erzeseket egy kapcsolat ujrakezdeskor?

Figyelt kérdés
Baratnommel 2 evig jartunk es eltunk egyutt, de fel eve szakitottunk. (O hianyolta belolem az erzelmeim kimutatasat en meg ugy ereztem, hogy kimutatom, csak o nem "veszi az adast".) Immar ket honapja ujra talalkozunk, es probaljuk felepiteni ujra a kapcsolatunkat, atbeszelni a dolgainkat. Azonban ugy erzem, hogy nem bizik bennem elegge, bar erzem, hogy tovabbra is szeret, fel egy esetleges ujabb kudarctol. Hogyan tudnam visszaszerezni a bizalmat? Segitsetek, elore is koszi :))
2009. márc. 11. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal ugyanebben a helyzetben voltunk még tavaly. 4 évvel ezelőtt jártunk 3 honapot, de tök gyerekes volt az egész mert én 15 voltam, ő meg 17. hülyeségeken összevesztünk, és szakitottunk. aztan 3 évre rá megint talalkoztunk és összejöttünk. nekem is nehéz volt megint bizni benne, de bizonyitott. ez nem könnyű, de ha szereted, megteszed. kedveskedsz neki, esetleg néha egy egy virag, meghallgatod, ha vmi baja van, figyelmes vagy, stb. a régi érzéseket itt nem kell felébreszteni, mert ha fel kellene, akkor nem akarnátok megint jarni, nem? sok sikert kivanok.
2009. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam anno ilyen helyzetben,és akkor megfogadtam,hogy soha többet második meg harmadik esély!Egyszerűen ami elötte nem ment,az nem ment késöbb se!Az emberek nagyon nehezen változnak,mert a legtöbb változás csak ideig-óráig szól!És ahogy Te is írtad, ottmarad a félelelm az újabb szakítástól, a bizalom elvesztése,és a csalódás érzése is, hiszem egy jól induló kapcsolat kudarcba fulladt!Ugyanolyan nem lesz,mint elötte, azt ne is várd!Előfordulhat,hogy inkább jobb lesz,ha mindketten tudtok változni, de az esetek többségében sajnos kimondható,hogy felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó!Az más, ha eltelnek évek a szakítás után,mert évek alatt az ember sokat változik, de...Azért remélem,hogy Ti sikerrel jártok!
2009. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ojan nincs h feleleszteni az erzeseket..!mert ha azok egyszer ellaposodtak azoknak volt okuk(mint a te esetedben h a baratnod nem erezte elegge h szereted,meg stb),ezert arra kell gondolj h mit s hol rontottatok el es h tehetnetek h jobb legyen,es h ne jussatok szakitashoz.Megkell ujra talaljatok egymasba azt amiert egyutt akarjatok tolteni az orakat,napokat,mint egy par:)

A bizalamt elosozr is sok turelemmel fogod visszaszerezni..es oszinteseggel:)Viselkedj ugy vele ahogy te jonak erzed,bokolhatsz pl-ul tobbet neki meg stb..s ha a lany szeret es van eselye a kapcsolatotoknak meg akkor minden ok lessz:)sok sikert!

2009. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi ugyanígy vagyunk. jelenleg külön vagyunk,de a családi idill és a kislányunk miatt megpróbáljuk újra. nem tudom hogy lesz, de azt igen hogy már nem szeretem. :( ez van. neki is volt barátnője, és nekem is barátom.

Fő az őszinteség! és hogy megtudjatok mindent beszélni.

sok sikert!

2009. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!