Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg velem van a gond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a gond, mert nincs kapcsolatom?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, nincs gond a külsőmmel, tetszem is a pasiknak, flörtölök is de nem akarok kapcsolatot... (egyéjszakást sem). egyedül élek, egyetemre járok és nagyon jól megvagyok így, de a barátnőim folyton azzal nyaggatnak h ez nem normális... be kéne pasiznom azért, mert ez az elvárás?

5 éve vagyok szingli (ezalatt egy kapcsolat elindult de vége lett pár hét után, pár hónapja, de rájöttem h egyedül jobb)


2011. máj. 9. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ok és most mi a mondani valója a kérdésnek? Hogy rábeszéljünk? Vagy lebeszéljünk erről?


Nézd.. ez az egyéni döntésed, ha te elvárásnak fogod fel, fogd fel annak. Én nem annak fognám fel. Hidd el, hogyha te szerinted jobb egyedül jelenleg, akkor maradj egyedül. Ráérsz még, nem de? De.

2011. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs gond veled. Jó, hogy elvagy egyedül és nem vagy magányos. Szerintem ezt furcsállják a barátnőid :)
2011. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ezt a prüdek későnérőnek mondják, szerintem csak azt követed, amiről érzed h neked jó, és ezzel nincs is semmi baj:).
2011. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha találkozol az igazival, hirtelen azt szeretnéd bárcsak minden percben veled lenne. Amig ezt nem érzed, vagyis nem vonz valaki, addig miért is kellene járni valakivel? Ezt kérdezd meg a kedves barátnőktől.
2011. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze, furcsa nekik mert a legtöbb nő ennyi idősen már oda meg vissza van hogy vegye már el valaki meg gyereke legyen.

Pedig te sokkal jobban csinálod, több időd van magadra és nem korlátoz senki, szabadnak lenni a legjobb bárki bármit is mondd.

Én 7 évig voltam egyedül, most lett újra kapcsolatom, 26 éves vagyok, nem bánom egyáltalán hogy ennyi évet kihagytam. Sőt, megérte várni.

2011. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem azt várom hogy mondja meg valaki mit csináljak, csak pont ezt szoktam kapni amit az egyik válaszoló írt hogy biztos prűd vagyok, meg megbántottak és csalódtam a pasikban, de már azt is kaptam hogy leszbikus vagyok:)

csak kíváncsi voltam hogy kívülállók mit gondolnak erről.

2011. máj. 9. 21:47
 7/12 A kérdező kommentje:
ja most látom félreolvastam a prüdériáról szóló választ, mindegy:)
2011. máj. 9. 21:48
 8/12 anonim ***** válasza:
ha már kérdezed, igen beled van baj
2011. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Ha valaki kapcsolatot akar, azt ne társadalmi nyomás és elvárások hatására tegye. Ritkán, de vannak, akiknek tényleg nincs semmi igényük párkapcsolatra, pl. én is ilyen vagyok. Volt már kapcsolatom, de soha nem voltam szerelmes, és nem érzem úgy, mintha hiányozna valami. Ha valaki emiatt késztetést érez, hogy pletykálkodjon rólam, vagy pláne, ha lenéz, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2011. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok és szerintem normális.

Kaptam már emiatt megjegyzéseket, de jól érzem magam. Többször próbálkoztam, hátha beleesek valakibe, de nagyon nem ment és csak pár olyan Nöt bántottam meg ezzel, akik nagyon nem érdemelték volna meg.


Üdv a klubban:D

2011. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!