Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon érdekes "kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon érdekes "kapcsolatban" vagyok, szerintetek mennyit lehet elhinni a szavaiból?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és viszonyom van egy 32 éves, családos(4 gyerekkel, feleséggel)férfivel. Nem én vagyok az elsö szeretöje, a feleségét azért vette el anno, mert jött a gyerek..(ezt ő mondta) Én itthon titkolom ezt, nekem nehezebb eljönni itthonról, mert a szüleim figyelnek rám, ő bármikor eljön otthonról.. a haverjai, ismerösei előtt felvállal,elmegyünk sok helyre..állítása szerint a 4 gyerek miatt (13 éves a legidősebb és 3 a legfiatalabb) vár még a válással, most építi fel a vállalkozásait, hogy később gond nélkül tudjon biztosítani mindent a gyerekeinek és magának..tudom, hogy ez nagyon sablonos szöveg, nem tudom, hogy higyjek neki, mert nem érzem, hogy ez egy megszokott szeretői kapcsolat lenne...nagyon sok dolgot elmond, meghallgat, udvarias és kedves.. mivel ide hozzám nem jöhetünk, ezért a szex is ritka, havi 2-3 alkalom, én ezt nagyon kevesellem, néha úgy érzem, ő nem akar többet, ettől függetlenül rendszeresen mondja, hogy szedjek tablettát..
2011. máj. 8. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát először is gratulálni tudok, hogy nős, 4 gyerekes férfival k.efélsz. De tényleg.

Több szeretője volt? És? Neked is be kell állni a sorba?

Ne legyél naiv. Téged is ejteni fog, mint a többit, valószínűleg időtöltésnek kellesz.


És mit vársz a későbbiekben egy olyantól, aki ki tudja hány nővel feküdt le a felesége mellett?

Ébredj már fel!!!!!!!!


Lehet lepontozni, akkor is igazam van.

2011. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
32 évesen építi fel a vállalkozását,ez már elég gyanús,én most építem fel 22 évesen.
2011. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha a lelkiismereted engedi, akkor nyugodtan.
2011. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokra viszed még,ha 19 évesen egy nős,négy gyerekes férfi szeretője vagy! Addig működik ez a dolog,amíg rád nem un. Utána téged is dob majd,mint a többi szeretőjét. Eszébe sem jut válni,hacsak a neje nem unja meg a félrelépéseit,és ő nem lép.
2011. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez bizony pont a tipikus férj által előadott sablon szöveg. :) Nincs ebben semmi "más", ez ugyanolyan pluszkapcsolat, mint a többi, ami aztán megy a kukába, utánad meg majd jön a következő naiva.

Értem én, hogy a szerelem nagy úr, de ha már a kapcsolat legelején tudtad, hogy a férfinek családja és gyerekei vannak, akkor a részedről is elég érdekes dolog volt, hogy hajlandó voltál ebbe belekezdeni.

2011. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég gázos ez a történet, egyetlen dolog biztos, hogy naiv vagy de nagyon!Ha az volt az indok, hogy elvette a feleségét, mert jött a gyerek, akkor később mi volt azzal a másik 3ommal????Ha nem jó vkivel akkor nem csinálom fel 4szer.Valószínűleg csak kihasználnak. Az, hogy felvállal az ismerősei között ez csak azt jelenti, hogy az ismerősei nagyon jól tudják, hogy mi van, és valószínűleg te a 23. senki vagy és nem nagyon érdekli őket a dolog.

Egyébként meg még fiatal vagy, ne rontsd el a kapcsolatok iránti bizalmadat egy ilyen hülyeség miatt...

2011. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem érzem, hogy ez egy megszokott szeretői kapcsolat lenne."


Hány szeretői kapcsolatod volt eddig? Ha ugyanarra a számra gondolunk, akkor értékeld át ezt a dolgot.


"nagyon sok dolgot elmond, meghallgat, udvarias és kedves.."


Én ugyan csak 24 vagyok, de egy 19 évest én is lazán tudok kábítani 0 erőfeszítéssel.

2011. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mennyit lehet elhinni a szavaiból? SEMMIT!

Ugyan már kislány, 19 éves vagy, lehetne már magadhoz való eszed. Te magad írtad le a tényeket, hogy előtted már volt szeretője. Nos akkor értük miért nem hagyta ott a családját? Mert ők nem voltak annyira különlegesek mint te, mondhatnád. Ja persze!

Meg építette akkor is a vállalkozásait! Ez egy akkora kamuszöveg mint a ház. Kell neki a fiatalabb punci, ennyi az egész.

Ha a szüleid tudnának rólatok, akkor valószínűleg már rég nem lennétek együtt a hapsival, mert ők felvilágosítottak volna! Biztos vagyok benne, hogy ugyanazt mondanák mint mi.


De mivel híres jós vagyok, ezért a folytatást már most elmondom. Csiribú csiribá, nem kell hozzá egy év, megun téged, és dob. Te pedig elkezded szidni a férfiakat, hogy milyen egy mocskos az összes, blablabla... Esetleg felcsinál, szülsz egy gyereket 22 éves korodban, egyedül neveled fel, és senkinek sem fogsz kelleni. Tipikus sztori. Az a vicces, hogy ez naponta megesik, legalább 20 ilyet hallottam és mindig ugyanaz volt a forgatókönyv.


Amúgy csak gratulálni tudok az életfelfogásodhoz! Családos ember, 4 gyerekkel.

GONDOLKODJ MÁR KICSIT ARANYOM!Ha valami csoda folytán őket elhagyná, és összejönne veled, akkor téged vajon mennyi idő múlva dobna?! Mert dobna erre a nyakamat tenném, hiszen nem egy szeretője volt!

2011. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!