Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti szaladtatok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szaladtatok már el mikor megláttatok egy bizonyos fiút? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Nyilván a "szaladást" nem szó szerint kell érteni, csak arra gondolok hogy mikor messzebbről megláttátok hogy jön AZ A srác (aki mittomén...) és gyorsan elbújtok, ilyenkor mire kell (mikre lehet) gondolni? Ha pl. nem szimpi akkor nem lenne egyszerűbb lepattintani vagy elküldeni? Mit jelent nálatok ez a fajta 'odébb somfordálás?
2011. máj. 6. 17:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy egyszer láttátok eddig.
2011. máj. 6. 17:59
 2/8 anonim ***** válasza:
már alig várom a válaszokat...
2011. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, ha tetszik örülök, ha láthatom. Ha meg nem, akkor persze érzem azt, hogy a fenébe már megint itt van, de amúgy kedvesen mosolyogva köszönök, amit sajnos a butábbja többszöri elküldés után is félre ért.

20/L

2011. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"már alig várom a válaszokat..."


Te is ott ülsz tűkön ülve hátha valaki érti a kérdést?:D 10x elolvastam nem értem:-)

2011. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem én nem azért várom, pusztán kíváncsi vagyok. én -sajnos- pontosan tudom, hogy mire gondolt a kedves kérdező, személyes tapasztalat...
2011. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig még nem derült ki! Hogy szóljak az előbbihez; nem hogy többszöri de egyetlen elküldés sem történt. Csak ez.
2011. máj. 6. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor viselkedek valakivel így, ha nem akarok vele találkozni. Mondjuk volt köztünk valami a múltban, és eszem ágában sincs szembenézni vele. Ha valaki tetszene, azzal inkább szembenéznék. Vagy nagyon fiatal az a lány, vagy nagyon idióta. 21L
2011. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csomószor volt már velem is ilyen, hogy a csajok igy viselkedtek.


Pl akkor, amikor a csajnak baromira bejövős vagy, viszont van valami másik krapekja, és baromira parázik attól, h szembe nézzen veled.

Volt már hogy randira is eljött egy ilyen csaj, aztán amikor utána legközelebb odamentem hozzá (megint ilyen vt a hozzáállása) akkor bökte ki, hogy van egy másik fiú :D


Éretlen kislányok, na.

2011. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!