Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Bolondok háza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bolondok háza van nálam is nála is.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem tudunk hol lenni szinte. Nála az anyja hülyül be néha szekálja mindenért, magyaráz egész nap, nálam meg szintén anyám őrült meg elhagyta a pasija és totál depis szégyenlem eléggé főleg ha veszekedik nagyanyámmal vagy tesómat szidja és ordibál vele. Múltkor barátnőm megijedt tőle. Náluk meg a saját anyja akarta előttem megütni, szóval nem tudunk hol lenni, viszont nincs kedvünk mindig kint lenni. Képes tönkre tenni egy kapcsolatot a rossz családi háttér? Nagyon félek hogy tönkre teszik az egészet, sajnos pénzem még nincs, hogy külön költözzek tőlük barátnőmmel. Nagyanyám még egy kiflit is sajnál tőlünk ha itt van nálam enni se adnak neki annyira szemetek a saját szüleim. Nála legalább az anyja ad nekem enni ha ott vagyok kínál mindennel... szóval nagyon gáz egy helyzet. Mit gondoltok, át lehet vészelni? nagyon szeretem, de félek a családomat meg gyűlölöm amiért ilyenek... legutóbb öcsém ment neki nagyanyámnak de szerencsére nem hallotta mert feltekertem a zenét hangosra, de én hallottam, hogy neki ment.
2011. máj. 5. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz helyzetben vagy, amire akkor lesz megoldás ha önálló életed lesz. Ezzel tök nem mondtam újat, tudom. Tragikus, hogy a család mennyire tönkre tudja tenni egy fiatal életét. Körül kellene nézned, hogy kihez fordulhatnál. Nincs-e normális rokon, barát stb. akihez oda lehetne költözni, vagy ahol lehetnétek a barátnőddel.
2011. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek, az élet nagy problémái. Az ember fia a családját nem tudja megválogatni, csak a barátait. Még a legnormálisabb családban is önállóságra törekszenek a fiatalok. Addig pedig, élhető kompromisszumokban, türelmes alkalmazkodásban kell elviselni a körülményeket. Az igaz szerelmet megerősíti, és kibírja ezeket a megpróbáltatásokat.
2011. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!