Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal tegnap csináltuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tegnap csináltuk análisan segítség?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy tegnap kipróbáljuk de annyira fájt nekm hogy elkezdtem sírni :S.

Mondtam a barátomnak hogy fejezzük be (ekkor már sírtam) de ő úgy tett mintha meg se hallotta volna :S.

Nem szóltam semmit engedtem tovább de valami borzalmas volt :(.

Véleményt szeretnék kérni a helyzetről hogy mit csináljak ezután ??

17/N vagyok a barátom 22/f


2011. máj. 4. 18:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
:( hajítsd ki a fickót. a következő lépése az lesz, hogy amikor nincs kedved a szexhez, akkor is megkefél...:S
2011. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szánalmas féreg, már csak olvasni is undorító erről... Ha rám hallgatsz, most rögtön elhagyod.
2011. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

de szeretem a barátom nagyon ...de el fogom hagyni !!

Szakítok vele még ma .

2011. máj. 4. 20:16
 14/17 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem előbb beszéld meg vele. Az is lehet hogy csak azt akarta hogy ess túl rajta.

Nekem is fájdalmas volt az első, de az én barátom abbahagyta. Egészen addig fájt, amíg én nem kértem meg, hogy akármit mondok ne hagyja abba. Ez az eset végén még élveztem is, utána meg nem fájt többet. Elképzelhető, hogy valami hülye szexuális tanácsot olvasott valahol.

Persze az előző vélemények is igazak lehetnek, hogy egy bunkó fasz. Csak nem biztos.

2011. máj. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja, valószínűleg csak jót akart... én is tovább ujjaznám análisan a szerelmemet, akkor is, ha sírva könyörögne, hogy hagyjam abba... no comment...:(
2011. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 strikeman ***** válasza:
Szép egy párkapcsolat! Le se szarja a véleményed, még ha fáj is! Ez egy idióta állat! Te meg még nagyobb hülye vagy, hogy ilyennel vagy együtt!
2013. jan. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Gyakorlatilag meg lettél erőszakolva.

Remélem a fickó már rég a múlté. És remélem beleszaladt egy olyan nőbe, aki pofánbaszta már ezért.

2021. júl. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!