Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről, vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, vélemény?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a külső igen fontos.Ha szép vagy és jól nézel ki,lehetsz akármilyen hülye vagy flegma a csaj ugyis járni fog veled.Ha a külsőd bejön neki,lehetsz vele akármilyen,járni fog veled.Szerintem ez igy nem teljesen igaz.bár ha szép vagy sok mindent elérsz.
2011. máj. 4. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy igen, a külső alapvetően meghatároz. És nem csak a párkapcsolatban, az életben is.
2011. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%

Szerintem ez egyáltalán nem igaz. Azok a fiúk akik csak azért járnak a csajokkal mert jól néznek ki, valami köcsög parasztok már bocs :D

Ennyi a vélemény :)

Nyilván a külső is számít, de nem az a legfontosabb.

Szerintem.

2011. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy nem igaz. Örökké nem lehet villogni egy pasival. Haza is kell vele menni és beszélgetni is kell vele. Ezt egy hülyével nem lehet megtenni.Ismerek olyan párokat, ahol a srác veszélyesen hülye, a lány pedig nagyon okos. A vicc,hogy a srác ronda is, a kapcsolat mindenki számára érthetetlen, az eredménye pedig az lett, hogy a lány hozzábutult és a nyugdíjas rokonnal tartatják el magukat,mert egyikük sem tanul és nem dolgozik. Ez 1 eset.

Bevallom anno én is próbáltam egy helyes sráccal, aki nagyon buta volt, én 1 hónapig bírtam, szóval hiába fog meg a külső, ha belül kong az ürességtől.

2011. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen fontos a külső.De leginkább a kisugárzás ami lényeges.

Lehetsz nagyon jó pasi,ha nincs humorod,vagy bunkó vagy,senkinek nem kellesz majd.

Amúgy is a szépség relativ.

Inkább különleges legyél,és tisztelettudó!

A szépség maximum figyelemfelkelltsére jó(ezt éred el vele).De a párkereséshez több kell!Főleg hogy meg tudd tartani azt akit megszereztél!

Remélem segítettem valamit!

2011. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én fiú vagyok,csak a csajok véleményére vagyok kiváncsi.semmi baj,köszi
2011. máj. 4. 12:40
 6/10 szamóca. ***** válasza:
86%

szerintem van benne igazság.

járni fog veled, de kb két hétig. utána már látni fogja hogy egy primitív senki vagy, és felszáll a rózsaszín felhő

2011. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.igazatok van!igen,segítettél.
2011. máj. 4. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

egy jódumás srácra jobban buknak a csajok mint egy halgatag szépfiura

21f

2011. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Panda Péter ***** válasza:
100%
igenis fontos a külső, bár nem önmagában, az első benyomás a fontos (aminek azért valljuk be elég döntő része a külső). van egy olyan szép nevű effektus ugye, hogy holdudvarhatás, vagyis egy domináns jó tulajdonság (esetünkben a jó kinézet) elhomályosít mindenféle rosszat. hogy ez meddig tart, vagyis hogy meddig képes a vonzó külső elfedni durva hiányosságokat az már egyénfüggő.
2011. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
a külső, a vonzódás az alap! bármekkora se*ggfej vagy, ha vonzódik hozzád a csaj akkor x ideig a tiéd. persze ha sötétség és trógerség uralkodik a fejedben az idővel kiderül! akkor jön a szokásos női fortély: változtassuk meg! majd biztosan az én kedvemért fog megkomolyodni stb... aztán idővel ezt megunják és kalap kabát. bármilyen okos, törődő értékes ember vagy, de ha nincs vonzalom nem fogsz kelleni a nőnek! esélyt sem kapsz! ugyanakkor bármekkora "szakadék vagy", de ha tetszel, megpróbál átformálni a kénye kedvére.
2011. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!