Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell bánni önző férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell bánni önző férfiakkal? Mi a véleményetek, van ilyen?

Figyelt kérdés

közben tudom, hogy szeret engem (bár éppen emiatt előfordul, hogy kételkedem ebben is!), nagyon érzékeny,önérzetes, okos, satöbbi, mégis értetlenül állok dolgok előtt, pl. felhívom, ő azt mondja, találkozhatunk, ha akarsz, de találkozhatunk holnap is. Egy héten 3-5 alkalommal találkozunk (ez nem is tűnne kevésnek, de mindketten elfoglaltak vagyunk, ezért csak esténként, késő este, aztán korán kelés). Előfordult, hogy nem érem el több napig, ha olyanja van, vagy megbeszélünk valamit, és elfelejt felhívni. Ne azt javasoljátok légyszíves, hogy beszéljem meg vele, mert már szóba kerültek ezek a dolgok, ill. értelmes ahhoz eléggé, hogy érzékelje, én hogy állok ehhez hozzá. Ha valaki volt hasonló szituációban, vagy ismer ilyet, hogyan kezeli? Voltam már hosszú kapcsolatban, és nem voltak ilyen jellegű gondjaim...

köszönöm a válaszokat


2011. máj. 4. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok és nem találom rá a válszt! Ugy érzem hogy elhanyagol és nem vok eléggé fontos neki! Az állandó hisztimmel és kirohanásaimmal, hogy "mi lenne ha nem csak magadra gondolnál" című történetekkel nem megyek semmire! Már ott tartok hogy belefáradtam ebbe az egészbe, nekem szükségem van arra, hogy fontos legyek a páromnak és hogy azt mutassa is ki nem kell töményen, mert arra nincs igényem sőőt csak hogy érezzem hogy fontos vagyok! De hiába, ő ilyen! Önimádó és ezt ő is tudja...néha megjegyzi, hogy "nem érti hogy bírom mellette" és én se néha arra gondolok hogy nekünk nincs jövőnk majd talál olyat aki nem vár el tőle ilyan sztem alap dolgokat meg én is találok olyat aki megbecsül! Csak nehéz, valahol mindig reménykedek hogy talán miattam megváltozik...
2011. máj. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szépen lassan költözz oda hozzá.

Az én grabancomat is így kapta el a bnőm.Fel sem tűnt,olyan szépen csinálta.

Egyszer csak arra ébredtem egy év után,hogy itt lakik:).

2011. máj. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!