Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2év nagy korkülönbség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2év nagy korkülönbség egy kapcsolatban, ha a lány az idősebb?

Figyelt kérdés
En 19leszek. A fiu meg 17.. engem elegge zavar a korkulombseg. De engem midnig a fiatalabb fiuk fogtak meg leginkabb.. de nekem fontos a masok velemenye,es felek h sokan kinecmvetnenek h fiatalabb a baratom. Mit tanacsoltok?
2011. máj. 3. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

2 év, 17 év fölött már nem feltétlen számít annyira. A korotok meg nincs a homlokotokra írva, hogy mások véleménye érdekeljen.


Szvsz egy próbát megér, és ha komolytalannak érzed a srácot, akkor szakítotok, ennyi.

2011. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Darcy01 ***** válasza:
Ha összeilletek és titeket nem zavar, akkor a két év szerintem nem sok.
2011. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 leszek nyáron, a vőlegényem meg 34 múlt. Van köztünk 2 és fél év. Nem zavar senkit, azt mondta ő még idősebb nővel is ismerkedett volna (2 és fél éve) mert a huszonévesek még igencsak diszkóba járósak, az meg neki nem megy. Amúgy a 36 évemhez max. 30-nak ha néznek, van aki még annyinak sem. :)

A párom néz ki idősebbnek. :D

Engem nem zavar, mert mindig a fiatalabb srácok vonzottak, és mivel fiatalos vagyok, egy negyvenessel nem érezném jól magam.

A lényeg, hogy jól érezzétek magatokat egymással, megértés, szerelem és bizalom legyen. Ez a három a legfontosabb. Ha ezek megvannak mind, akkor a többi lényegtelen hidd el! :)

2011. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom tudom, a divat más diktál...


De ha ennyire zavar a korkülönbség miért vagy vele??


Nehogy már mi mondjuk meg neked, hogy mi is legyen. Hallgass magadra, mások véleménye nem számít, ha neked mégis, akkor készülj fel arra, hogy lesz negatív válasz is.


Szerencsés a srác, hogy idősebb hölggyel ismerkedett össze. Kérdés, hogy te szerencsés vagy e? A mai lányok 90%-a nem foglalkozik a náluk kicsivel fiatalabb srácokkal a hülye gondolkodásuk miatt. Mert ugye fiatal, ciki, nincs tapasztalata satöbbi...


Ha éreztek egymásirányt valami fura bizsergés,a mi kellemesnek mondható akkor csak hajrá.


És igen látom a kérdésedből ítélve, hogy a szerelmet feláldozod a divat oltárán, holott nem lenne szabad mások miatt...


A többi meg aki piszkál ne foglalkozz vele... Miért? Mert az ilyenek beképzeltek, buták és média által vezérelt lények, akik minden olyant cikinek tartanak, ami szerintük nem helyénvaló. Semmi erkölcsük, tartásuk, becsületük nincs ezeknek a műnőknek. De ha mindig mások véleménye alapján döntesz, akkor sosem leszel önálló. 19 évesen már azon a szinten kellene lenni, hogy tudod mit is szeretnél valójában. Gondolkozz érett fejjel és meglásd máris sok minden változik. Végső soron a döntéseidet te hozod meg, nem más Ha viszont más ember véleménye alapján döntesz, lehet hogy megfosztod magad a jó dolgoktól. Persze mérlegelni kell valamilyen szinten az egyes emberek véleményét, ám az utolsó szó jogán te szólalhatsz meg!!!


(irigylem a srácot egy kicsit, mert az ilyen ritka)


Sok sikert!!


22 FFI

2011. máj. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem divat, hanem személyiség kérdése.

Vannak emberek, akik az idősebbek felé vonzódnak, mert bennük találnak meg számukra fontos dolgokat, vannak, akik meg ugyanilyen megfontolásból a fiatalabbak felé.

2011. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!