Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nönap van. Nem vett semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nönap van. Nem vett semmit (nem ez a baj) még annyit se mond hogy boldog nönapot. Miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elfelejtette?? am még van 4 órája..:P
2009. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

lehet h el felejtette de ajanlok egy tippet kerdezd meg tole dragam tudod milyen nap van O meg valaszol h nem akkor ordits rea h NONAP


en kivanok neked nagyon sok boldog nonapot

egy 24 fiu

2009. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert lehet hogy nem tudott róla. Valljuk be, azért nem olyan mint egy születésnap valamilyen évforduló.
2009. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Thurston ***** válasza:
83%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


A negyedik választ ajánlom figyelmedbe.

2009. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a pasik nem tartják ezt a napot olyan nagyra...:/
2009. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát nehéz elfelejteni...a rádioban minden második mondatban megismétlik, mindenki virággal rohangál. Sztem nem tartja fontosnak.
2009. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként elég könnyű elfelejteni. Pl. én is 'elfelejtettem', tv-t csak akkor nézek ha van valami érdekes, rádiót nem hallgatok és nem is voltam délután négyig kint a házból ezért nem láthattam a sok virággal rohangáló embert.

Egyébként ezt nem is szoktam ünnepelni. Szerencsére okos barátnőm van és tudja hogy attól még én nagyon szeretem őt.

2009. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Te mikor szoktad megköszönteni, csak azért mert ffi?
2009. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem eleg nagy bunkosag, mar nem azert, sok valaszado azt mondja nem szamit, de szerintem igenis szamit. Egy ferfi szerintem nem hal bele, ha egy evben egyszer egy nonek NO napja alkalmabol mond valami kedveset, ne adj Isten vesz egy csokor viragot vagy csokit.

"Minden ferfi asszony nelkul fel ember csupan:P"

2009. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én nő létemre felejtettem el h nőnap van.. :D amikor a barátom odanyomta a kezembe a virágot, akkor jutott eszembe.. :D ez van:$
2009. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!