Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék megnyilni elötte is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megnyilni elötte is?

Figyelt kérdés
Barátommal 3hete vagyunk együtt, azelőtt már egyszer együtt voltunk csak akkor szakított mert úgy gondolta nem menne.. és tényleg nem is ment. Most újra együtt vagyunk, de nem tudok megnyílni előtte, akárhányszór pl. hazafele menet, alig beszélek, nincs mit mondjak, ő pedig ilyen eléggé mondhatni nagy dumás, de én visszahuzodó vagyok.. de csak az ő társaságában. Barátnökkel/barátokkal mindig megnyilok, középpontba kerülök és sokat tudok mondani mondani.. Hogy tudnám leküzdeni ezt? Nem akarom hogy megunjon vagy ugy gondolja ilyen vagyok mert neeem. sőt. Segitsetek légyszi.
2011. máj. 3. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ez nehez!Enis ilyen tipus voltam bocsanat vagyok is!De ez csak az elejen!Biztos van valami kedvenc temaja akkor valamit arrol!Nekem a parom forma1 manias es hat en nem szeretem,de osszeszedtem minden tudasom es beszeltem es ha hulyeseget mondtam kijavitott de jokat nevettunk!!Probald meg igy,ezt csak sajat magad tudod lekuzdeni!!
2011. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell rágörcsölni, hogy "jaj most mondanom kell valamit, mindegy mit csak megtörjem a csendet". Na így biztos nem fog eszedbe jutni semmi. Lehet régi emlékek, vicces történetek vagy aktuális megtörtént dolgokról. Igazából rád kíváncsi. Milyen vagy igazán. Ha valami ő rajong vagy foglalkoztatja, akkor mutass érdeklődés és te is fejtsd ki a véleményedet.
2011. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!