Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha valaki öszejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha valaki öszejön egy olyan lánnyal aki elötte bisex volt?

Figyelt kérdés

16/f vagyok és van egy lány akinek nagyon bejövök meg ő is nekem DE az elött h ily jóbalettünk volt 3 kapcsolata és lányok is voltak abban a 3ban

nah most ha én együtlennék vele az kinos lenne ?


2011. aug. 14. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
öcsi ha össze jön a nevemre veszlek :D
2011. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy csak előtte volt biszex. Ő most is az. A kérdés az, hogy ez téged mennyire zavar. Gondolom 16 évesen nem annyira, végülis nem életed párját és feleséget keresel. Szexben pedig nyitott lesz legalább. Nem? L27
2011. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De nekem nem azért kell h lefeküdjek vele

hanem mert szeretem és nekem nem azért kell agy lány h lefeküdjek vele az első héten és ennyi én egy komoly kapcsolatot szeretnék és ő aztondta h ő is és ezt komolyan gondolja :S ezért nemtudom h mit tegyek

2011. aug. 14. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. örülj neki, hogy a sok pasi és nő között tetszel neki. Am. a komoly kapcsolatról annyit, hogy örülök, hogy nem vagyok egyedül mármint, hogy fiú is van, aki azt szeretne. :)
2011. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20 év alatt a nők szeszélyesek. Minden héten másba szerelmesek halálosak. ;)


21/L (tapasztalat)

2011. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj. A biszexuális az csak annyit jelent, hogy biszexuális. Ergo tud szerelmet meg szexuális vágyat érezni mindkét nem képviselője iránt. Nyilván nem fűvel-fával érzi jól magát, hanem válogat, de nem nemek szerint, hanem személyiségre.

Olyan nincs, hogy valaki biszex volt, és akkor mától, hogy veled van, nem az.

Semmi gáz nincs ebben, vannak biszexek, lányok és fiúk is. Nyilván nem villog a hupilila felirat a homlokán.


Gondolom valami ilyesmi van benned tudatalatt:

1) a biszexek hűtlenek, csak a szex hajtja őket

2) nem leszel elég jó neki, neki csak egy csaj jó


Namármost, ezek közül egyik sem igaz.

Volt biszexuális barátnőm, úgy mondom ezt. Nyilván eleinte frusztráló lehet, hogy "júj, nem csak fiúkkal, hanem lányokkal is kell versenyeznem a kegyeiért". De ha te jössz be neki, a te személyiséged, tested szereti, akkor ezen fölösleges parázni. (Ha egy kapcsolat végetér amiatt, hogy valakivel jobban kijön, akkor ott tökmindegy, milyen nemű az illető...)


Figyú. Én lány vagyok, nekem mindeddig lányok jöttek be. Nem is egy volt már előtte fiúval, a barátnőm is. És? Most ezen foss.ak? :D

Ha szeretitek egymást, akkor nincs semmi gáz. De tényleg.

2011. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm :)


De azt h biszex volt azt nem ugy mondom h már nem az hanem h idáig 1fiuval volt és sokkaltöbb lánnyal nah most újra egy fiuval és nem tudom h hogy fog hozzám viszonyúlni

igaz h szeret (vagyis eztmondja ) én ezt elhiszem de nemtudom h milyen lesz h fog rám tekinteni ...:S :(

2011. aug. 14. 21:05
 8/8 anonim válasza:
Ne legyen benned ilyen kérdés. Megvan a kölcsönös szimpátia, akkor hajrá! Bár én úgy vagyok vele, ha megcsal a nőm, akkor inkább csajjal csinálja, mint fickóval. Ha meg néha nőre vágyna, akkor tegye meg előtted. Lesz egy jó napod!
2011. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!