Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakulnak "szerelem lépcsői"?

Figyelt kérdés
A kezdettől hogy alakul a szerelem .Van a legelső szakasz a rózsaszín ködös aztán utána mikor lecsitul ez a minden tökéletes időszak mi köveztezik ..és azután?Milyen szakaszok vannak,hogy alakul a szerelem?Elsősorban tapasztalatokat szeretnék és kb időtartamot is pl a "rózsaszín köd" szakasz meddig tartott pl:6-7hónap?stb:)
2009. márc. 8. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi majdnem egy éve vagyunk együtt, és nálam úgy van, hogy néha csak egyszerűen tudom, hogy van nekem, szeretem, és nem kell más, néha (ez jóval nagyobb részt van így) pedig megőrülök érte, ugyanannyira rajongok érte, mint az elején. Szerintem nem múlik el véglegesen a rózsaszín köd-szakasz, csak nem lesz folyamatos:) Bár nekem nincs nagy élettapasztalatom, de eddig így vettem észre.
2009. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rózsaszín köd után (közben) az a jó, ha kialakul a kölcsönös TISZTELET és szeretet: ezek tartós érzések!
2009. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!