Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti hogyan vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogyan vennétek azt hogy ha egy pasi beszélgetés közben "hirtenelen" azt mondaná hogy tetszik neked?

Figyelt kérdés
milyen lenne a reakciód?
2011. máj. 1. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert hadd döntsem már el én magam, hogy tetszik-e nekem a pasi vagy sem. Mi az, hogy kijelenti, hogy ő tetszik nekem? Szeretem, ha egy pasinak van önbizalma, de ez azért túlzás.
2011. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

váááá :) ez marhajó. Szerintem a kérdező idiótán tette fel a kérdést, de az első válaszadónak ettől függetlenül tudnia kellett volna olvasni a sorok között ;)


Arra kíváncsi, hogy mit szólna a lány, ha a fiú a beszéletés közben "derült égből villámcsapás" módra egyszer csak azt mondaná [a lánynak], hogy "tetszel nekem".

2011. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem ezt holnap ki fogom próbálni :D
2011. máj. 2. 00:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem köpni-nyelni nem tudna, aztán eloldalogna, amint lehet.

Na de cáfoljanak meg a nők, mert én nem az vagyok!

2011. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én nagy szemekkel néznék rá és megkérdezném, hogy komolyan? és ha bejönne nekem azt mondanám, hogy ez kölcsönös ha nem akkor azt mondanám: hát ez hízelgő, majd próbálnék témát váltani 17/L
2012. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!