Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csőbehúztak, mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csőbehúztak, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Két éve voltunk együtt a párommal. Egész jól elvoltunk, tervezgettük a jövőt meg ilyesmi. A szex is jó volt, persze védekeztünk is meg nem is. Egyelőre úgy voltunk, hogy nem akarunk gyereket és a gumi mellet a barátnőm gyógyszert szedett. Aztán egy ideje már nem volt jó a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk. Én megismertem a munkahelyemen egy helyes lányt és elkezdtek kialakulni a dolgok. Amikor szakítani akartam a barátnőmmel mert úgy láttam nem sok értelme van folytatni bejelentette, hogy terhes. Két választásom van, vagy gyerektartást fizetek, vagy egy olyan emberrel élem le az életem akit nem is szeretek. Mit tegyek? van még esélyem a normális életre? Szerintetek nem volt ez aljas húzás?
2011. ápr. 29. 23:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

Basszus, én akkor se értem az ilyeneket, mint a kérdező! (és most nem a nőt védem, és nem is a kérdezőt bántom, hisz nem ismerem őket).


De ez milyen? "A szex is jó volt, persze védekeztünk is meg nem is." - ha egy ideje rossz volt a kapcsolatuk, akkor hogy lehet így szexelni, hogy védekezünk is meg nem is? Én nem gondolom, hogy a nő csőbehúzta. Buták voltak, egyszerűen ennyi. És felelőtlenek is. Itt úgyis az lesz a döntő, hogy a csaj mit akar a gyerekkel! Megtartja, vagy sem?

2011. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 napietus ***** válasza:
73%
nem tudom, én szóba nem állnék többé olyannal, aki ilyen komoly dologban ennyire átver. ez a legalja. ha kitalálta, akkor azért, he nem, akkor meg pláne. mindig bennem lenne, hogy legközelebb mivel akar átverni.
2011. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Tudom, nem vígasztal, de nem te vagy az első, akivel megtörténik. A linkben szereplő férfi azóta már régen mással él, de a gyerekével mindig törődik. Eltelt azóta több, mint 15 év és már kamasz a fiú. Az apja sokkal többet foglalkozik vele, bár az anyjával él hivatalosan, de rengeteget van az apjával, egyrészt ő sokkal jobban szereti, másrészt sok a hasonló korú fiatal is a környezetében.

Ebből is látszik, hogy ő az anyjának csak a srác megfogására kellett. Visszataszító! :(

2011. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem gondolja senki, hogy a csaj szimplán csak elfelejtette bevenni a gyógyszert, vagy szedett mellé valami mást, ami gyengítette a hatását? Nem ismerjük a történet szereplőit...
2011. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem megy nem kell ujraprobalni ember ne foglalkozz vele tobbet persze a gyerekkel igen a gyerek legyen a legfontosabb es igen meg elhetsz normalis eletet egy olyannala kit szeretsz es o is viszont szeret de ezt a nem tudom h is nevezzem meg ot ink mondom szebben''Not'' hagyd a turoba de a gyerekkel foglalkozz!.. azt ne hagyd semmi penzert
2011. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyen és ehhez hasonló sztorik (nem csak itt) miatt döntöttem az egyedüllét mellett. Hogy is lehetne bárkiben is bízni ha sorra látod hogy még az "átlag Juliska" is milyen dolgokra képes, hogy trükközik vagy épp tart akár több szeretőt is. Komolyan, mint a vasúti wc: tudom hogy van meg van akinek jól jön de én inkább kihagyom ha lehet.
2011. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!