Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csőbehúztak, mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csőbehúztak, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Két éve voltunk együtt a párommal. Egész jól elvoltunk, tervezgettük a jövőt meg ilyesmi. A szex is jó volt, persze védekeztünk is meg nem is. Egyelőre úgy voltunk, hogy nem akarunk gyereket és a gumi mellet a barátnőm gyógyszert szedett. Aztán egy ideje már nem volt jó a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk. Én megismertem a munkahelyemen egy helyes lányt és elkezdtek kialakulni a dolgok. Amikor szakítani akartam a barátnőmmel mert úgy láttam nem sok értelme van folytatni bejelentette, hogy terhes. Két választásom van, vagy gyerektartást fizetek, vagy egy olyan emberrel élem le az életem akit nem is szeretek. Mit tegyek? van még esélyem a normális életre? Szerintetek nem volt ez aljas húzás?
2011. ápr. 29. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a terhes barátnőddel/élettársaddal próbáld rendezni a dolgokat. Menyjetek el valahova kapcsolódjatok ki... ha vita alakul inkább engedj és csak az legyen a fontos, hogy jól érezzétek magatokat. Mindenki akkor jön rá, hogy mennyire fontos a másik amikor már nem lehet vele. Próbáljátok helyrehozni én azt mondom ja és 1 gyermek a világ leg nagyobb ajándéka!
2011. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 napietus ***** válasza:
58%

nagyon aljas húzás volt, nem is minősítem. tudtad, hogy már nem szed gyógyszert? mert ha igen, akkor Neked kellett volna okosnak lenned...


szerintem inkább fizesd a gyerektartást, ne maradj olyan ember mellett, aki képes ilyet megcsinálni! csak szegény gyereket sajnálom, mi jóra tudja egy ilyen szülő nevelni? foglalkozz majd vele sokat...


29/N

2011. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Miért lett volna aljas húzás? Te is ott voltál a gyerek készítésénél, nem?


Hogy a kérdésre is válaszoljak, beszéljétek meg a barátnőddel (a régivel), hogy mi legyen. Biztos, hogy meg akarja-e tartani, fel tudja-e nevelni egyedül, van-e háttere (rajtad kívül), stb. Hány évesek vagytok amúgy?

2011. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Persze,hogy nem tudtam. Nem szólt, hogy abbahagyta. Kösz, lehet a gyerek a világ legkobb dolga

de én most eléggé kivagyok. Abszolut nem akartam ezt. Ez így nagyon nem volt fer.

2011. ápr. 29. 23:32
 5/16 napietus ***** válasza:
72%
"Miért lett volna aljas húzás?" mert visszaélt azzal, hogy a kérdező úgy tudja, gyógyszert szed. érezte, hogy nincs rendben a kapcsolatuk, és így akrta "megfogni". nem is tudom, mit képzelnek magukról az ilyen "nők". egy gyerek életével játszanak, egy ártatlan kis lény mögé bújva akarják a másikra erőltetni az akaratukat.
2011. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

""Miért lett volna aljas húzás?" mert visszaélt azzal, hogy a kérdező úgy tudja, gyógyszert szed."


Na ja, csak azt írta, hogy a GUMI MELLETT gyógyszert is szedett.. és akkor mi van, a gumi is kilyukadt?

2011. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:
73%
ja, és szerintem ezek után nincs beszélnivalótok. keress egy ügyvédet, vele egyeztessen a továbbiakról (apaság elismerése, gyerektartás mértéke, fizetés módja stb.).
2011. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
DNS-vizsgálat, pozitív terhességi teszt az orrod előtt.
2011. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 napietus ***** válasza:
42%
nem érted: azelőtt gyógyszert szedett a nő még gumi mellett is. a kérdező nem tudta, hogy már nem szedi, ezért úgy gondolta, felesleges a gumi. persze nem szedte, mert egyeseknek semmi nem drága, hogy elérjék, amit a kis butus fejükbe vesznek. abba nem gondolnak bele, milyen házasság lenne ilyen előzmények után. én el tudom nekik mesélni, mert van a családomban, aki belefutott egy ilyen ribibe: 15 év földi pokol, mindkét fél számára.
2011. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%

Nos, azt hiszem el kell kezdenetek terápiás jelleggel beszélgetnetek.


Így nem fog működni a kapcsolat, ha nem kommunikáltok. (Nem értem, hogy nem beszéltétek meg azt, hogy nem védekezik a barátnőd, te pedig ezt nem tudod.)


Még ha úgy is alakul, hogy ténylegesen jön a baba (én azért kérnék tőle egy terhességi tesztre pisilést, nem-e csak valami taktika része a terhesség bejelentése...) muszáj lesz "összecsiszolódnotok", mert a gyermeknek nyugalomra és szeretetre lesz szüksége, amit nektek mindenáron meg kell adnotok neki.


A munkahelyi lányt hagyd ki ebből, rendezd a meglévő kapcsolatod.

2011. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!