Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az acélkemény női hűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az acélkemény női hűség igazából nem is olyan kemény?

Figyelt kérdés

Amikor a hűség kérdése kerül szóba, akkor a női oldalon rendre a következő hozzáállással találkozom: "én abszolút hűséges vagyok a páromhoz, más férfi nem fér bele az életembe." "csak érzelmekkel vagyok képes rá, másképpen semmiképpen sem!" és hasonló válaszokkal találkozni.

A múlt héten viszont láttam egy érdekes beszélgetést. A riportalany egy bércsábító volt, aki férfiak megbízásából dolgozik. Amennyiben egy férfi nem bízik meg a párja hűségében, felbéreli őt, ő pedig leteszteli a nőt.

Az volt az interjú legérdekesebb része, amikor az eredményeiről kérdezték. Azt válaszolta, hogy 100%-os sikerrel járt! Azt mondtam, ez bizony nem semmi! Az acél jelen esetben inkább olvasztott vasnak tűnik.

A riport után az jutott az eszembe, hogy ezek a nagy fogadkozások nem-e csak a környezetnek szólnak és amint teljes biztonságban tudják magukat és megfelelő szintű a csábító, akkor ugyanolyan könnyen elcsábulnak, mint a férfiak?


2011. ápr. 29. 20:27
1 2
 11/17 szamóca. ***** válasza:

de valóban vannak hűtlen nők*

elírtam :)

2011. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mégis milyen interjú?

Komolyan, nekem ez a történet nagyon rémlik, mégpedig egy film szólt ugyanerről, ugyanígy.


Mindig is lesznek hűséges nők, hűtlen nők.

És mindig is lesznek hűséges férfiak, és hűtlen férfiak.

Embere válogatja.


Valaki mondta itt jól..azzal a kapcsolattal már rég baj van, ha valaki elcsábítható.

2011. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

21.00

A Fókuszban volt.

2011. ápr. 29. 21:09
 14/17 anonim ***** válasza:

A Fókusz szerint a Real Madrid nemrég megnyerte a bajnokságot, de sajna a kupát a kapusuk, Sergio Ramos kiejtette a kezéből...


Kicsit off, de a Fókusz szavára nem sokat adnék.

2011. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ahogy már valaki írta,szerintem is az a helyzet,hogy ha valaki valoban szerelmes,legyen az nő vagy férfi,semilyen körülmények között sem csalja meg a szerelmét.Én mondom ezt úgy,hogy 5 éve élek kapcsolatban és nem egyszer lett volna rá lehetőségem,hogy félrelépjek,de SOHA még csak át sem futott az agyamon a gondolat.Én valóban komolyan gondolom a hűséget és ugyanez elmondható a páromról is.Engem még a gondolata is taszít annak,hogy egy másik férfival lefeküdjek,pedig vannak olyan pasik akik sokkal jobban néznek ki mint a párom,de engem nem érdekelnek.Én megtaláltam a számomra tökéletes férfit és soha nem mennék bele olyan dologba amivel kockára tenném a kapcsolatunkat.Soha nem lennék képes így megalázni őt.Mindig azt mondom,hogy nem biztos,hogy ez a szerelem örökké fog tartani,de akkor sem tennék vele ilyet.Azt is meg tudom érteni,ha valaki nem boldog a párja mellet,de akkor is gusztustalan dolognak tartom a megcsalást.Szerintem ha már el kell vállni akkor tegyük azt méltó módon,adjuk meg a tisztelet egymásnak is és az együtt töltött boldog idönek is.Ez a véleményem erröl a dologról!Tudom,hogy most sokan álszentnek fognak tartani,de én tényleg komolyan így gondolom.Tehát kedves kérdező,vígasztaljon az,hogy vannak ilyen lányok is:)

(de persze én csak a saját álláspontomat tudom megosztani veletek,általánosítani nem lehet ilyen téren sem)

2011. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem nem, én nem a fókuszban láttam. Tényleg dettó erről szól egy film is...de a fenéért sem jut eszembe a címe:)
2011. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Csak egy szót nem értek: szerelem?!

Próbáltam a Wikipédiát de lefagyott a böngésző...

:)

2011. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!