Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az acélkemény női hűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az acélkemény női hűség igazából nem is olyan kemény?

Figyelt kérdés

Amikor a hűség kérdése kerül szóba, akkor a női oldalon rendre a következő hozzáállással találkozom: "én abszolút hűséges vagyok a páromhoz, más férfi nem fér bele az életembe." "csak érzelmekkel vagyok képes rá, másképpen semmiképpen sem!" és hasonló válaszokkal találkozni.

A múlt héten viszont láttam egy érdekes beszélgetést. A riportalany egy bércsábító volt, aki férfiak megbízásából dolgozik. Amennyiben egy férfi nem bízik meg a párja hűségében, felbéreli őt, ő pedig leteszteli a nőt.

Az volt az interjú legérdekesebb része, amikor az eredményeiről kérdezték. Azt válaszolta, hogy 100%-os sikerrel járt! Azt mondtam, ez bizony nem semmi! Az acél jelen esetben inkább olvasztott vasnak tűnik.

A riport után az jutott az eszembe, hogy ezek a nagy fogadkozások nem-e csak a környezetnek szólnak és amint teljes biztonságban tudják magukat és megfelelő szintű a csábító, akkor ugyanolyan könnyen elcsábulnak, mint a férfiak?


2011. ápr. 29. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát barátom biztos ismered a mondást: egyik kutya, a másik eb.

Mivel lenne a női nem különb a férfinál?

36F

2011. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a szerelem erősségétől függ! Ahol az egyik felet sikerül elcsábítania valakinek, ott gondok vannak. Ha két ember IGAZÁn szerti egymást, feltétel nélkül, akkor nem fogják megcsalni egymást. De ez nagyonr itka, az én tapasztalataim szerint, az egyik fél mindig kevésbé szerelmes a másikba.
2011. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hát bocs, de amelyik kapcsolatban valamelyik fél bércsábítót fogad, az a kapcsolat már halott.
2011. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Nyugodtan nevess ki, ha akarsz, de én eddig szinte szentnek hittem a csajokat. Azt gondoltam, hogy nekik kisebbek a vágyaik és azok is nehezebben alakulnak ki, ezért sokkal megbízhatóbbak. Valahogy a riport elég rendesen összetörte a lelkivilágomat.

2011. ápr. 29. 20:38
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ milyen a pasija és mennyire szereti.

Volt egy srác akivel tőlünk kívül álló okok miatt nem tudtunk összejönni, pedig baromi szerelmesek voltunk. Aztán beláttuk, hogy nem fog menni, mentünk a magunk útján.

Összejöttem egy sráccal és rájöttem, hogy amit korábban éreztem, az csak plátói, belé igazán szerelmes vagyok.

A fent említett srác megkörnyékezett, próbálkozott, és belegondoltam, jó is lett volna, de nem tenném meg. Azért mert a mostanit jobban szeretem. És nekem egyszerűen nem éri meg. Szeretem a kalandokat, szerettem a szingliséget. De akkor sem éri meg. Nekem ez a párkapcsolat jobb üzlet.

Ennyi. Ha a srác tud olyat nyújtani, ami jobban megéri, mint a kalandok, akkor nem lesz hűtlen valaki.

20L

2011. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik nő megcsalná a párját, ha bepróbálkozik nála egy olyan férfi, aki sokkal jobban néz ki nála.
2011. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
amikor hangoztatni kell akkor nagyon megy! a valóság pedig önmagáért beszél, sírjak vagy nevessek?!
2011. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ma 20:33-nál a pont, nem kell ezt túlragozni...
2011. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szamóca. ***** válasza:

hát 100% azért biztos nem, de valóban vannak hűséges nők. csak a megközelítés más

azért állnak nagyobb félrelépők hívében a pasik, mert ők úgymond nem válogatnak. a nők evolúciós okokból CSAK jobb pasival k*rnak félre. nem gondolom hogy ez vigasztalna bárkit is, de ezért mondják hogy a nők nem annyira...

egyébként ők sem szentek. és általában csak azok mondják hogy "én soha" akik még nem voltak olyan szituációban ami "kihagyhatatlan". én mióta voltam, nem bírom azt mondani hoyg soha életemben, mert sokkal könnyebben történik az meg mint bárki gondolná. nem csaltam még meg páromat, nem is akarom, megteszek mindent hogy erre ne kerüljön sor, de nem olyan komplikált az mint amilyennek tűnik.

2011. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg nem ugyanazok hangoztatták a hűséget, mint akik később hűtlennek bizonyultak.

2. Ha a férfi már odáig jut, hogy nem bízik meg párja hűségében annak oka van. Ugyanazon ok okozata a felbérelés és az eredmény.

2011. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!