Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből esetleg lehet valami? HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből esetleg lehet valami? HELP!

Figyelt kérdés

Hello!


Van egy lány, aki tetszik. Osztálytársam, 7-esek vagyunk. Régen más iskolában jártam, 4. osztályba jöttem át a jelenlegi iskolánkba. Akkor a lány bevallotta, hogy szerelmes belém, de én még úgy voltam vele, hogy most jöttem az iskolába, még be kellett szoknom. Mikor már úgy beszoktam, és kijött az igazi énem, már nem jövöttem be neki 6-ban. Most 7-osztályosan nemrég olyan szexuális dolgokról beszélgettünk, illetve tanácsot adtunk egymásnak, amit még semelyikünk nem csinált/ nem mert. Most érzem, lehet újra keresnivalóm. Hol ronthattam el 6. osztály körül? Van esélyem? Tippek a meghódításához?


Várom a válaszokat

Üdv:

Fiú/14


2011. ápr. 29. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem mondtál, fogalmunk sincs, amúgy meg nem lehet idióta egy kérdező...
2011. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első szerelem...... A lényeg nőkön nem lehet kiigazodni. Kitartó udvarlás, kedveskedés ezek a jó lehetőségek szerintem 14 évesen.


Egy jó tanácsot fogadj meg. Soha ne éld bele abba magad hogy lehet belőle valami mert engem is nagyon sokat ejtettek így pofára igérgetéssel.


18/F

2011. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm második.


Első te egy gy*kér vagy. Érdekes, a második megértette a kérdésem. Nem az én értelmi szintemmel lehetett probléma!!

2011. ápr. 29. 21:09
 4/4 anonim válasza:

Beszélgess vele soka, aztán add a tudtára, h bejön neked, és kérdezz rá, hogy lehet- ebből vmi.. :)

14/L

2011. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!